Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Failed to download, nie działa sposób z appdata


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, ponieważ nie moge za nic otworzyć BoLa, zawsze pisze failed to download. Chciałem pobrać nowego ze strony ale dostałem bana za nic ech... Uruchamiam jako admin. Pomoże ktoś?

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

http://prntscr.com/5kkbz8

jestes k***a slepy czy co 

 Raport wysłany, ty chyba nie umiesz czytać. Sposób %appdata% NIE działa. Czyściłem CCleanerem, zapora wyłączona.

 

 

Ja mialem to samo, u mnie zmiana ip zadziałała bo już  nie mam bana na forum :)

Ja właśnie wszedłem przez proxy, bana już nie mam, ale nadal mam failed to download :/. Wczoraj jeszcze działał.

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

To od Ciebie, a nie od bola bo mi działa

 

powaznie? mi nie dziala na 2 kompach moim kumpla tez nie nie wiem o co chodzi  8S

Opublikowano

To nie wiem co robiliście. Spróbujcie wywalić całego bola i od nowa zainstalować albo pobrać starszą wersję i żeby się updejtneła. Mi osobiście działała 28 minut temu :)

Opublikowano

Ten kto ma bana na forum, wyskakuje mu błąd failed to download. Wiem bo też tak miałem.

to jak dostac unbana na forum?  <_<

Opublikowano

macie bana = nie przechodzicie auth = failed to download/login

tak dlugo jak jestescie na zbanowanym ip to nie pogracie na bolu

a jak te ip zmienic ?  8S

 

 

ja zrobilem wystarczylo zmienic ip i szafa gra  :D  :D  :D  :D

Opublikowano

A jak dostać unbana? Nic nie robiłem na forum i z dupy dostałem... chciałbym sobie puścić tylko skrypt autoplaya na sorake :/

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

Nie wiadomo, na forum piszą, że cloudflare pobanował za dużo i żeby korzystać z vps.

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

@rifresz, odpuśćcie tą godzinkę dobrodzieje.

 

Problem rozwiązany, pewnie poleciały unbany bo stronka działa mi bez proxy. Do zamknięcia.

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...