Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MSI GeForce GTX 970 vs Palit GeForce GTX 970 - która lepsza i dlaczego?


.Bumek662.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

 
 
Która jest lepiej wykonana oraz lepiej się sprawuję? Czemu akurat ta? Mówią mi, że lepiej MSI lepsza..
 
 
 
oraz, jako że wolę się upewnić.
 
Obydwie pasują do tej płyty głównej?
 
 
 

Hello there.

Uczeń
Opublikowano

Patrząc na twoj zestaw z poprzedniego tematu to jest zle zlozony. Mozna o wiele lepiej.
Słaba obudowa.
Przepłacone mobo gdy w tej samej cenie masz msi b85m.
Referencyjna karta graficzna - gorąca i głosna. W tym MSI jest lepsza bo jest cichutka i chłodna.
Ramy CL11, w tej samej cenie sa CL9.
No i niezbyt dobry zasilacz jak na taka cene reszty podzespolow.
Podaj budzet to sie cos lepszego zlozy.

Opublikowano

Patrząc na twoj zestaw z poprzedniego tematu to jest zle zlozony. Mozna o wiele lepiej.

Słaba obudowa.

Przepłacone mobo gdy w tej samej cenie masz msi b85m.

Referencyjna karta graficzna - gorąca i głosna. W tym MSI jest lepsza bo jest cichutka i chłodna.

Ramy CL11, w tej samej cenie sa CL9.

No i niezbyt dobry zasilacz jak na taka cene reszty podzespolow.

Podaj budzet to sie cos lepszego zlozy.

To tak:

 

Obudowa zostaje bo juz ja kupilem

MSI B85M bedzie zamiast tamtej

MSI Karta bd kupiona

Ramy zostawie :X 

Zasilacz bd zmieniony na 650

Hello there.

Opublikowano

Co druga MSI trafia się z piszczącymi cewkami. Są dwa wyjścia z tej sytuacji.

Asusa Strix 970: http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-strix-geforce-gtx-970-4gb-ddr5-256bit-dp-hdmi-dvi-strix-gtx970-dc2oc-4gd5-649210/

Inno3D: http://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx970-oc-4gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-n97v-1sdn-m5dsx-665540/

 

Zalety Asusa: sprawdzona konstrukcja, objęta trzyletnią gwarancją producenta. Świetny design (m.in. backplate), dobre możliwości OC, wysoka kultura pracy.

Zalety Inno: oprócz ceny... mogę wnioskować tylko po wyglądzie tej karty, że system jej chłodzenia będzie dawał sobie radę w najbardziej wymagających grach - jej testów niestety brakuje.

Uczeń
Opublikowano

zeby miec spokoj bralbym jet streama zamiast msi, chyba ze piszczace cewki to dla ciebie nie problem

970 od msi to niewypal

Można wziąć od ASUSA, albo drugą wersje od MSI tą niebieska choc nie wiem o niej za duzo.

 

 

To tak:

 

Obudowa zostaje bo juz ja kupilem

MSI B85M bedzie zamiast tamtej

MSI Karta bd kupiona

Ramy zostawie :X 

Zasilacz bd zmieniony na 650

Zamiast zmieniac potem zasilacz to doloz teraz do Thermaltake 530W i miej już spokój.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...