Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką klasę wybrać do party z Berserkiem?


Gexus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Razem z kolegą chcemy sobie pograć w terę,ale mam dylemat.

On chcę grać Berserkiem,ale ja mam dylemat pomiędzy Sorcem a Archerem.

Od razu powiem,że Cleric odpada,ponieważ już nim grałem ( przestałem ze względu

na DMG)

Chciałbym zagrać postacią z w miarę dużym DMG i co najważniejsze na odległość.

Jestem nastawiony na sorca,ponieważ ma więcej escapów,ale chciałbym usłyszeć

waszą opinię.

Opublikowano

Witam.

Razem z kolegą chcemy sobie pograć w terę,ale mam dylemat.

On chcę grać Berserkiem,ale ja mam dylemat pomiędzy Sorcem a Archerem.

Od razu powiem,że Cleric odpada,ponieważ już nim grałem ( przestałem ze względu

na DMG)

Chciałbym zagrać postacią z w miarę dużym DMG i co najważniejsze na odległość.

Jestem nastawiony na sorca,ponieważ ma więcej escapów,ale chciałbym usłyszeć

waszą opinię.

Ja wiem czy tak więcej 3 odskoki sorcka maja wspólny cooldown więc masz i tak 2 do ucieczki tak jak archer jednak sork ma lepsze DMG, nie wiem czy wiesz, żeby mieć pełne dmg skilla na archeże musisz stać 7m albo bliżej, u sorca nie ma takiej zasady i nowe skille jakie sorc dostał czy tam dostanie w updacie do 65 lvl są dość fajne. I nigdy nie widziałem aby jakiś archer potrafił zdjąć agro z sorca pod względem dmg jakie możesz wsadzić w kogoś na 1 pełnym combo.

75775358773159538492.png

Opublikowano

O tym DMG archera nie wiedziałem,że trzeba być blisko potworka : o

To w sumie Sorc przeważa zaletami.

A jaki serwer wybrać do gry ? Zastanawiam się nad dalszym graniem na Freyi,a przejściem

na Killian.Tylko jak działa pvp ? Expie sobie a tu jakiś Random mnie zabija ?

Opublikowano

Raczej sorcek będzie łatwiejszy na dodatek dostał nowe mocne skille.

Serwer PvP expisz sobie gośc podlatuje zabija cie ->ressujesz w mieście całe uroki pvp (możesz zmienić też kanał jeśli inny jest dostępny)

Opublikowano

@Conor29134 Nie przesadzaj serwer pvp to nie tylko to że Cię na pk zabijajĄ. Żeby tego uniknąć wystarczy zmienić channel. Plusami takiego serwera jest to że masy więcej gildi pvp, więcej ludzi ogranijących pvp i ogólnie więcej ludzi. Kilian to teraz chyba najbardziej zaludniony serwer tery. Według mnie granie na serwerze pve mija się z celem bo nawet na serwerze pvp jest pełno graczy nastawionych na pve . Podsumowując polecam serwer Kilian.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...