Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oś Y myszy bardziej czuła od Osi X


Andreal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jestem graczem SAMP'a i w momencie, kiedy celuję jakąkolwiek bronią przy przesuwaniu myszki w pionie mysz jest bardziej czuła niż wygląda to w poziomie. Przykładowo jak przesunę myszkę o 1cm w górę to celownik przesunie się dajmy 3cm na ekranie górę, a przy przesunięciu myszy o 1cm w bok, obojętnie który, celownik ruszy się o 1,5cm na ekranie, a powinien analogicznie do osi pionowej, czyli o 3cm. Pytałem innych graczy i u nich wszystko jest w porządku. 

 

Wygląda na to, że gdzieś w plikach właśnie jest źle dobrane wartości czułości myszy dla OX, a OY, tylko nie wiem, gdzie tego szukać. Sprawdzałem w Dokumenty/GTA San Andreas User Files i żadnych 'otwieralnych' plików konfiguracyjnych, tylko ewentualnie jakieś pliki z rzadszymi rozszerzeniami typu .b lub .set.

 

Sprawdzane na dwóch myszkach, reinstalowane, kombinowane z czułościami jak i w grze, tak i kombinowane w Windowsie 7. 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...