Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Steam] Co muszę zrobić żeby móc sprzedać przedmioty na rynku Steam?


rawison

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam gdy próbuję coś sprzedać to jak wiadomo to wyskakuje coś w stylu że nie dokonałem zakupu w sklepie steam, mam do dyspozycji psc 20 zł. Co muszę zrobić żeby rynek się odblokował? Czy wystarczające będzie to że załaduje psc na steamie i kupię za to 1 klucz do skrzynki? Za pomoc dziękuję :)

sygnaturacx.jpg

Opublikowano

Nie. Musisz kupić grę na Steamie. Musisz sam ją kupić przez sklep Steama, gifty i keye się nie liczą.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Tak musisz kupić obojętnie co na steam przez niego a nie inne srodki. Nawet premium do tf za 20 centow moze to byc. Ale musisz miesiac po zakupie czekac.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Czyli w końcu można ten klucz czy nie ? Bo są 2 zbieżne opinie, ale rozumiem że mogę to zrobić za pomocą psc?

Możesz za pomocą PSC i możesz kupić klucz. Handel odblokuje się po 14 dniach, sprzedaż/kupno skinów po 30.

Opublikowano

Możesz za pomocą PSC i możesz kupić klucz. Handel odblokuje się po 14 dniach, sprzedaż/kupno skinów po 30.

Nie wiem jak to działa. Otwierałem jedną skrzynkę, kupiłem klucz, a i tak na rynku pisało, że muszę cokolwiek kupić (nie było licznika kiedy będę mógł), pojawił się dopiero po kupieniu gry za .99 :x

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Nie wiem jak to działa. Otwierałem jedną skrzynkę, kupiłem klucz, a i tak na rynku pisało, że muszę cokolwiek kupić (nie było licznika kiedy będę mógł), pojawił się dopiero po kupieniu gry za .99 :x

Czasami informacja pojawia się po 24h :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...