Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy zagrałbyś na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


Witam
W tym temacie, chciałbym oświecić ciebie...
Dziwnie to brzmi, raczej was! [...]

[...] Nowym trybem

Real Hard

Trybem, który może zmienił najśmielsze oczekiwania.

Ale, do tego pomysłu muszę poprosić o waszą pomoc.
Napiszcie, czy byście zagrali [...]
[...] To dłoń, która jest pomocna.

A więc przejdźmy do rzeczy.

[OPOWIADANIE GŁÓWNEGO BOHATERA, CHODZI O CIEBIE]

Pewnego ranka, jak każdego 
Obudziłem się w mym domku.
Gdy ujrzałem za okno, widziałem górę [...]
[...] Postanowiłem do niej pójść, ponieważ nigdy jej dotąd nie widziałem.

Góra, niczym się nie różniła, lecz zbadałem ją trochę bardziej...
Znalazłem tajne przejście [...]
[...] Nic dalej nie pamiętałem.
Po chwili, obudziłem się w... Kopalni? chyba tak mogę to nazwać.
Nie miałem sił by kopać, byłem cały obolały...
Chciałem jak najszybciej się z tąd wydostać...
Lecz zrozumiałem że jestem w pułapce.
Byłem w labiryncie [...]
[...] Czułem, że ktoś chodzi za mną, i dyszy mi w kark, nawet słyszałem czyjś głos który zdychał za mną...

Labirynt miał wiele pomieszczeń, które prowadziły mnie w złą drogę, ale...
Znalazłem tam wiele skarbów, i wiele wiele więcej.

Wreście znalazłem wyjście...
I nic, dziura w mej głowie...
Wiem co dalej się wydarzyło, ale to było zbyt dziwne, niesamowite, by to opisać...

Później spotkałem wielką brame prowadzącą do miasta.
Znalazłem tam moich, którzy byli zemną, nie jeden był mym wrogiem, a nie jeden był mym przyjacielem.

Po kilku dniach postanowiłem wyruszyć w moją przygodę.
Nie spodziewałem się, że to będzie takie trudne...

Real Hard

Co będzie znajdować się na serwerze?

- REALISTYCZNE ODRODZENIE

- 0 LAGÓW

- WERSJE BETA NA POCZĄTKU

 

- WIELKA PRZYGODA

 

- PRAWDOPODOBNIE MISJE

 

- BOSSY // W takowym evencie, godzina na dotarcie na miejsce // potem rozpoczyna się event. Szybsza droga to zegar który może przeteleportować na miejsce.

- ZEGAR // Zrobiony z Jabłek ( rozrywkowy item ) Item, po zrobiony z złotych jabłek zasila ptaki, które w szybki sposób mogą Cię przenieść w dowolne miejsce.

- CRAFTINGI // Naprawde trudne craftingi, nie ma litości. Zbroje diamentową nie można wykonać z diamentów, jedynie z bedrocka.

BEDROCK // Dostaje ten item zabójca wielkiego bossa, który jest wręcz bardzo silny, po zabójstwie gracz który go pokonał dostaje bedrock, następnie otwiera się brama do świątyni gdzie pojawia się skrzynka, do której wejście odpychają strażnicy, jest ich dwóch. Razem, są równie silni od Wielkiego bossa.

1 BOSS = 1 BEDROCK

SKRZYNIA = 1 BEDROCK

- PIĘKNE BIOMY

- I TYM PODOBNE

 


PROSZĘ O GŁOSY, CO CHCECIE BY SIĘ TAM RÓWNIEŻ POJAWIŁO, ORAZ OCENA [od 1 do 10]
 

 

Opublikowano

Noo ;) Nareszcie jakieś Oryginalne pomysły się pojawiają na tym Forum. Tak jak up aż tak trudno nie musi być. Sam dawałem zbyt trudno i testerzy co chwilę ginęli. Więc radzę tobie także zmniejszyć tą trudność jeśli aż tak ma być trudno (Wiem ja zawsze taki chaotyczny jestem ;)) Ogólnie pomysł Ciekawy. Teraz realizacja :D

Opublikowano

Ciekawie to wygląda :) Tylko niektórych graczy ta WIELKA trudność może zniechęcić do gry... Nie musi być aż tak trudno ;) Ale tak to jest spoczko.

@EximusSquare

 

Dziękuje!

Postaram się to poprawić, i troszeczke zmiejszyć Hardcore.

Łap +

 

Noo ;) Nareszcie jakieś Oryginalne pomysły się pojawiają na tym Forum. Tak jak up aż tak trudno nie musi być. Sam dawałem zbyt trudno i testerzy co chwilę ginęli. Więc radzę tobie także zmniejszyć tą trudność jeśli aż tak ma być trudno (Wiem ja zawsze taki chaotyczny jestem ;)) Ogólnie pomysł Ciekawy. Teraz realizacja :D

@Timezpl

 

Dziękuje za pozytywa!

Powodzenia, z twym pomysłem!

Łap +

 

 

Jeżeli będziecie grać lub pomysł wam się podoba, nie zagardze plusem! :3

Opublikowano

Świetny pomysł, wreszcie jakaś odskocznia od tych nudnych survivali z ałtorskimi plóginami :)
Życzę miłego rozwoju, pozdrawiam

Opublikowano

@cubeman xD Ty chcesz zostac u mnie technikiem, a sam go szukasz lol ;d

Jaki typ. POZDRO!

Pomysl, moze byc, czekam na zrealizowanie jego xD

 

@damian3636

 

Proszę o usunięcie postu.

Nie rozpoczynaj dyskusji w tym temacie.

 

Dziękuje za pozytywną ocene.

 

Opublikowano

Tak jak ktoś wyżej napisał: W końcu jakiś oryginalny pomysł. Mi się podoba i z chęcią bym zagrał lub zaprosił kolegów.

 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 111, 123, 1337 postów! Już nie daleko ^^

Opublikowano

Tak jak ktoś wyżej napisał: W końcu jakiś oryginalny pomysł. Mi się podoba i z chęcią bym zagrał lub zaprosił kolegów.

Dziękuje, jestem zadowolony z twojej opini, oraz za pozytywny komentarz.

 

 

Ciekawy pomysł. Zagrałbym. Mam nadzieję, że same pluginy. ;)

Dziękuje za pozytywną opinie, narazie oczekujemy zgłoszeń na rangi.

 

Pozdrawiamy, Real Hard.

Wesołych świąt!

 

@HardStyl3r

@SuSzyy

Opublikowano

Jeżeli innowacja to tylko realistyczne odrodzenia i bezużyteczny zegar to nie zagram. Dodaj więcej nowych pierdół ,których nie ma nigdzie. Takie małe szczegóły potrafią b.fajnie umilić grę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...