Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Jakie kupić ze strony za SB?


gracz999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, mam 9500 Speed Boostów i nie wiem jakie auto kupić ze strony nfsu, ponieważ tam są tańsze. A może polecacie jakieś auto z zacięciem do kupienia w grze? Proszę o pomoc.

Opublikowano

Jak ze strony - polecam Pagani Zondę Cinque do klasy S.

Do klas C i B nada się też Lexus IS300.

Dzięki, ale poczekajmy jeszcze co inni polecają. Zależy mi na tym, żeby SB nie poszły w błoto :)

Opublikowano

Niekoniecznie musza to być autka ze stronki. Z gry też w sumie. Jak oceniacie Koenigseggach? Polecacie jakieś dobre auta do wyścigów?

Opublikowano

Jeśli chcesz auta za boosty to wypiszę Ci czołówkę:

 

Wyścigi:

Klasa S:

McLaren F1, Pagani Zonda Cinque

Klasa A:

Nissan Nismo, Porsche 911 GT2 (997), Pagani Zonda F

Klasy B,C i D:

Toyota MR2, Mistubishi Eclipse GS-T

 

Dragi:

Klasa S:

Koenigsegg Agera, Pagani Zonda Cinque

Klasa A:

Porsche 911 GT2 (997)

Klasa C:

Audi S5

(w reszcie klas nie ma dragów)

 

Pościgi:

Klasa S:

BEntley Contineltial "moloch"

Klasa A:

Nissan Nismo "moloch"

Klasa B:

Chevrolet El Camino "moloch"

Klasy C i D:

Dodge Charger Super Bee "moloch"

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Jeśli chcesz auta za boosty to wypiszę Ci czołówkę:

 

Wyścigi:

Klasa S:

McLaren F1, Pagani Zonda Cinque

Klasa A:

Nissan Nismo, Porsche 911 GT2 (997), Pagani Zonda F

Klasy B,C i D:

Toyota MR2, Mistubishi Eclipse GS-T

 

Dragi:

Klasa S:

Koenigsegg Agera, Pagani Zonda Cinque

Klasa A:

Porsche 911 GT2 (997)

Klasa C:

Audi S5

(w reszcie klas nie ma dragów)

 

Pościgi:

Klasa S:

BEntley Contineltial "moloch"

Klasa A:

Nissan Nismo "moloch"

Klasa B:

Chevrolet El Camino "moloch"

Klasy C i D:

Dodge Charger Super Bee "moloch"

Dziękuję za pomoc. :)

 

Do zamknięcia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...