Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zmiana nazwy itemka po rl z serwera.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chce zrobić serwer minecraft ale przez kilka dni mam pewnego buga i nie wiem czym to jest spowodowane więc po wyjściu z serwera wszystko co mam w eq zmnie nazwe na \* i nie wiem jak mam to naprawić pomoże ktoś ? 

 

SS nie wiem czy coś to da ale dam :)

15590601683738034762.png

Opublikowano

Dobrze zrozumiałem? Wszystkie przedmioty w ekwipunku zmieniają nazwę na \*? Czy w konsoli wyskakuje jakiś błąd?

Opublikowano

Dobrze zrozumiałem? Wszystkie przedmioty w ekwipunku zmieniają nazwę na \*? Czy w konsoli wyskakuje jakiś błąd?

Tak wszystkie przedmioty w ekwipunku zmieniają nazwę :(

Opublikowano

Tez mialem ten problem.
To jest najprawdopodobniej wina authme.
Sciagnij sobie LogIt. Polski, dobry.


 

Opublikowano

Ale w logit jest taki problem że nie pokazuje ip gracza :D

ey? Gdzie nie pokazuje ip gracza?

Jak masz essentials to /seen <nick> i wyswietla sie informacje np. ip

W commandbook /whois <nick>

albo poprostu patrz na konsole - jak sie wbija pokazuje ip gracza.

 

Opublikowano

 

ey? Gdzie nie pokazuje ip gracza?

Jak masz essentials to /seen <nick> i wyswietla sie informacje np. ip

W commandbook /whois <nick>

albo poprostu patrz na konsole - jak sie wbija pokazuje ip gracza.

 

 

Dzięękiii wielki działa :P 

Zamykam :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...