Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy taki komp wystarczy do grania w lola na w miare dobrych fps


soja1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor: DualCore Intel Core 2 Duo E4300 (2x1800MHz)

 
Płyta główna: Asus P5VD2-MX
 
Dysk Twardy: Hitachi HDT725025VLA380 ATA Device  (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
 
Napęd DVD: PHILIPS DVD8900
 
PAMIĘĆ: 2 x 2GB DDR2 533 MHz
 
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 7100 GS  (128 MB)
 
Czy taki wystarczy a jak nie to proszę o napisanie co bys zmienił
{komp jest juz zrobiony kolega powiedział ze taki ma i czy chce }
Opublikowano

 

Procesor: DualCore Intel Core 2 Duo E4300 (2x1800MHz)

 
Płyta główna: Asus P5VD2-MX
 
Dysk Twardy: Hitachi HDT725025VLA380 ATA Device  (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
 
Napęd DVD: PHILIPS DVD8900
 
PAMIĘĆ: 2 x 2GB DDR2 533 MHz
 
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 7100 GS  (128 MB)
 
Czy taki wystarczy a jak nie to proszę o napisanie co bys zmienił
{komp jest juz zrobiony kolega powiedział ze taki ma i czy chce }

 

Na takim PC będziesz miał z 20-30 fpsów , nie warto już modernizować tego komputera bo jest on już stary i nie opłacalny .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...