Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z uruchomieniem gry - gra się nie odpala, nie ma jej w procesach!


Tirartur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opis problemu:
Wchodzę, odpalam lanchera, następnie wpisuję dane, klikam login. Pojawia mi się okno wczytywania lanchera, przez dłuższa chwilę paski ładowania są puste, następnie szybko się zapełniają i klikam ''play''. No i w tym momencie nic się nie dzieje... Gra się nie odpala, nie ma jej w procesach systemu (ctrl + shift+esc / ctrl + alt + del jak kto woli). A odpalony wcześniej lancher się zamyka.

 

 

Próbowałem:

Włączyć jako Admin
Włączyć w zgodności z XP
Włączyć bez aktywnego antywirusa.
Wszystkie powyższe na raz.
Przycisk Repair w lancherze mi nie działa.
FixLanchera / LancherDiag / LancherRestartMsg używałem z folderu SWTORa, ale nie pomogło.

Reinstalowałem całą grę

 

Żadna z tych opcji nie pomaga

 

Kiedyś jak grałem wszystko działało

 

 

Proszę o szybką odpowiedź, to pierwszy błąd tego typu z jakim się spotkałem w tej grze

Z góry Dziękuje za pomoc i Pozdrawiam

Opublikowano

Jakiego masz zainstalowanego DirectX'a? 

Standardowo razem z Windows7 instaluje się DirectX 11, ALE SWTOR jak i większość innych gier oparta jest na bibliotekach DirectX'a 9.

Miałem ten sam problem, co Ty i instalacja DirectX'a 9 go rozwiązała.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...