Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Kanciaste Frakcje


Pigmen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

/


/


//


/


//


/


/


/


/


 


/


/


/


/


 


WVf6eoR.png


Cześć! Jeżeli jesteś osobą przyzwyczajoną do serwerów typu frakcje, na których VIP bądź SVIP ma komendę fly, wszystko wypada z kamieni i plugin gildii jest całkowicie spolszczony i odmienny od pierwowzoru(tj. Factions) możesz przestać czytać tą prezentację i wyjść z tematu. Ten serwer będzie klasykiem, powrotem do starych, dobrych czasów, w których serwery frakcje nie były serwerami p2w(pl. płać za wygraną) i nie musiałeś zbierać przedmiotów, żeby założyć gildię. Nas, jako twórców tego serwera nie interesuje czy gildii będzie 5 po 10 osób czy 50 po jednej osobie, bo liczy się przecież zabawa. Co to za różnica czy w jednej gildii jest 15 osób i to ona dominuje serwer czy jest 7 gildii po 2 osoby w jednej i część z nich zawiera sojusze dominując resztę, a część ugina się pod ich ciężarem. Jeżeli po przeczytaniu samej nazwy serwera wiedziałeś, że szykuje się klasyk - gratuluję, jeżeli także grałeś na starych Kanciastych Frakcjach gratuluję podwójnie. Po tak długim wstępie pora na przejście do opisu serwera. Mamy zamiar stworzyć świat ograniczony do 5 tysięcy kratek w każdą stronę, a co za tym idzie - każda gildia będzie w stanie odnaleźć bazę przeciwników bez większych problemów i utraty znacznej ilości czasu(nada to dynamiki rozgrywce). Za ograniczeniami mapy idzie także ograniczenie surowców - rozwiązaliśmy to możliwością wymiany gracza z supporterami tj. powstanie cennik, z pomocą którego za przedmioty odnawialne będziemy w stanie kupić przedmioty nieodnawialne(np. 64 sztuki nieprzerobionego drewna za 3 diamenty). Pluginem służącym do tworzenia gildii będzie ten sprzed dawien dawna, czyli FACTIONS, tak uważamy, że ten plugin spełnia wszystkie wymagania klasycznej rozgrywki i pozwala na świetną zabawę bez musu zbytniego rozmyślania nad działaniem "autorskich" skryptów, które swoją drogą są kopią jednego kodu ze zmienionymi napisami. Jeżeli nie uda nam się znaleźć jakiegoś pluginu na wersję beta 1.8.1, to najzwyczajniej na świecie napiszemy go sami. Ten temat ma na celu sprawdzenie jak wielu graczy skusiłoby się do gry na serwerze klasycznym sprzed wyjścia wszystkich dodatków, które moim zdaniem są zbędne i zniszczyły to czym ta gra była 2 czy 3 lata temu. To chyba na tyle, jeżeli temat będzie żył - serwer powstanie, jeżeli nie, to nici z powrotu do klasycznych czasów minecraft.  


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...