Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Editcraft-Kwadratowa Masakra3-Nie zapomniane emocje-Świetny klimat


Pikix245

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym przedstawić wam serwer podobny do Kwadratowej Masakry sezonu 3

Na czym polega rozgrywka na tym serwerze? Jak sama nazwa wskazuje, dwie drużyny - czerwona i niebieska toczyć będą między sobą spory. Jak mniej więcej będzie to wyglądało? Oto obrazek, na którym dodatkowo wypisałem zawartość skrzyń każdej z drużyn.
post-1117480-0-69886500-1419269316_thumb.png

Regulamin panujący na serwerze

Zabrania się:

- Przeklinania,
- Trollowania w obrębie swojej drużyny,
- Doszczętnego niszczenia pracy innych,
- Griefu w obrębie swojej drużyny,
- Używania cheatów.

Złamanie każdej pojedynczej zasady wiąże się z konsekwencjami bana od 1 godziny, do permamentnego - na zawsze.

Nakazuje się:

- Współpracy w obrębie swojej grupy,
- Przestrzegania zasad.

Brak współpracy pomiędzy jednym z członków grupy, a grupą wiąże się z upomnieniem lub wydaleniem z serwera.

Dodatkowe informacje

Adres serwera podany o 20

Wzór podania na White List:
 

Nick:

Imie:
Wiek:
Mikrofon i Skype/TS3:
Premium:

Coś o sobie:


Prosze o zamknięcie tematu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...