Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dodanie działu gry DAWNGATE - gra moba od EA & waystone games


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co słyszałem serwery tej gry będą zamykane, więc NIE!

 

PS.

Dawngate w wersji beta będzie działać jeszcze przez 90 dni, po czym serwery zostaną zamknięte, a gracze otrzymają pełny zwrot pieniędzy zainwestowanych w grę, darmową wprawdzie, ale jak inne tytuły MOBA, bazującą na systemie mikropłatności. Jeśli ktoś chciałby mimo wszystko sprawdzić, co przegapił, nadal może pobrać Dawngate na oficjalnej stronie - Dawngate.com i bawić się jeszcze przez trzy miesiące.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Z tego co słyszałem serwery tej gry będą zamykane, więc NIE!

 

PS.

Dawngate w wersji beta będzie działać jeszcze przez 90 dni, po czym serwery zostaną zamknięte, a gracze otrzymają pełny zwrot pieniędzy zainwestowanych w grę, darmową wprawdzie, ale jak inne tytuły MOBA, bazującą na systemie mikropłatności. Jeśli ktoś chciałby mimo wszystko sprawdzić, co przegapił, nadal może pobrać Dawngate na oficjalnej stronie - Dawngate.com i bawić się jeszcze przez trzy miesiące.

Jeżeli to prawda, to jestem na nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...