Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SoFo.zapto.org ~START~ (wtorek) 23.12.2014r GODZ. 11:00


Tutencham

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SOFO

SoFo.zapto.org  | 7171 | 8.54

Forum: Sofo.forumnet.pl

Exp: 999x (stages), drop 3x, skill 2x

HOST: 24/7

---


jfFg.png
START ZAPLANOWANY JEST NA 23.12.2014r Godzina 11:00
KILKA CHWIL PO STARCIE BĘDĄ ROZDANE UPOMINKI [DO BP]!
(MC BĘDĄ KICKOWANE LUB BANOWANE)
FdFg.png
http://www63.zippyshare.com/v/28406174/file.html

Witam, po długiej nieaktywności serwera wracamy! Oraz postanowiliśmy postawić na jakość a nie ilość
Tym razem będą organizowane dla was więcej:
- KONKURSÓW
- EVENTOW
- ZABAW
- NOWOŚCI

Po starcie serwera do 24.12.14r godzina: 11:00
(TYLKO TOP 1) Dla gracza z największym :
- LEVELEM
- CHAKRA LEVELEM
Będzie nagroda w postaci KODU do SMS-SHOP (23zl-85pkt)
Pewnie się zastanawiacie jakie będą zmiany?
ZAPRASZAMY DO CZYTANIA!

- Przedmioty w SMS-SHOP są dużo tańsze
- Zmniejszony DMG czarów
- Zmniejszenie leczenia się z pilsow
- 90% sagowych potworów ma taka sama liczbę HP,
a wiec różnią się tylko DMG!.
- Bijuu Jinchuuriki dostaly buffa na HP
- Pet'y dostaly lekkiego buffa na DMG
- Zmniejszenie Expa,dropu GLOBALNEGO oraz stages
(1 LVL - 1999 LVL [3x EXP])
(2000 LVL - 3999 [2x EXP])
(4000 LVL - 4999 [1x EXP])
(5000+ [1x EXP])
- Zmieniony wyglad:
(temple,depo,trainerow,areny)
- Dodany teleport do miasta SAMBER w DP konoha
- Wprowadzony zostal dla rozrywki SNAKE [MINIGRA]
----------EVENTY----------
tdFg.png
- ZOMBIE EVENT -
Event moze zostac rozpoczety tylko przez GM
Teleport pojawia sie w miejscu wyznaczonym prez GM'a
Po wejsciu odpowiedniej ilosci osob, teleport sie usuwa
* NA CZYM POLEGA *
Na wyznaczonym polu pojawiaja sie ZOMBIE.
- Po zabiciu zombie, powstaja 2 kolejne!
- Jezeli zombie cie ugryzie, przegrywasz (TP DO TEMPLE)
- Jezeli przegrasz nic nie tracisz
- Zombie maja srednia ilosc hp dlatego latwo je zabic
- Wygrywa ostatni gracz ktory zostanie na polu nie zjedzony
* NAGRODY *
- Wygrany zawsze otrzyma GOLDEN FALCON (UNIQUE NEW ITEM)
CdFg.png
- Ma szanse 50%/50% na otrzymanie PACC 7 DAY/20% EXP UP(5h)
zdFg.png
# EVENT JEST ZAPOWIADANY WCZESNIEJ PRZEZ ADMINA #

ydFg.png
- SANTA CLAUS EVENT -
HI-HO! WESOLYCH SWIAT HI-HO!
Mikolaj stoi w depo Konoha i czeka na grzeczne dzieci.
Ale.. mikolaj za darmo nie da Ci prezentu! oszalales?
Musisz spelniac pewne warunki niz tylko grzecznosc.
* WARUNKI *
- Min. 500 LVL
- 100x ICICLES (SOPELKI)
xdFg.png
*SOPELKI*
Sopelki mozemy nazbierac z SNOWMAN/BOSS SNOWMAN
-Respia sie w losowym czasie (TYLKO KONOHA)
- 29 SNOWMANOW oraz 1 BOSS SNOWMAN
GdFg.png
1 snowman = 50% na drop 1x sopelek
1 Boss snowman = 100% na drop 1-5x sopelkow
Balwany maja niewiele HP wiec latwo je zabic
Ale jednak BOSS ma duzo wiecej i jest juz ciezej.
Prezenty od mikolaja sa procentowe!
vdFg.png

 

ZAMIESZCZONE WYŻEJ INFORMACJE NIE SĄ PEŁNE, DOKŁADNIEJ ZNAJDZIECIE NA SOFO.ZAPTO.ORG

 

yhFg.png

BhFg.png

ChFg.png

zhFg.png

FhFg.png

DhFg.png

Wesołych świat życzy ekipa SoFo!

 

 

 

Opublikowano

Strona wygląda jak z 2002 roku + gotowiec, sama rejestracja mnie już odstrasza, bo zauważyłem że nic nie zostało zmienione.

Zaraz zaloguje się do gry to edytuje post i dodam coś o samym serwerze.

Serwer do szybkiej gry:

9jb9rq.jpg

 

ema198.jpg

Prezenty:

vteme6.jpg

 

xjul92.jpg

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Strona wygląda jak z 2002 roku + gotowiec, sama rejestracja mnie już odstrasza, bo zauważyłem że nic nie zostało zmienione.

Zaraz zaloguje się do gry to edytuje post i dodam coś o samym serwerze.

Serwer do szybkiej gry:

8024114193340141269263.jpg

 

3886014193340141269263.jpg

Prezenty:

6973314193340141269263.jpg

 

7756614193340141269263.jpg

szkoda że nie pokazałeś że gdy awansowałeś do 248 to użyłeś specjalnego exp scrolla :)

Opublikowano

Ale jemu chodziło o Anbu Mask, serwer nie jest zrobiony profesjonalnie za duzo eventow, dostalem jakiegos peta na start i zabijalem wszyskich na hita ;/

Graczy też już coraz mniej bo wszyscy na starcie na MC wbijali po prezenty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...