Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze mody na serwery... Proszę Głosować!


questemen

  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twój ulubiony typ serwera CS 1.6

    • FFA
      4
    • BF2 MOD
      2
    • CALL OF DUTY MOD
      3
    • PAINTBALL MOD
      1
  2. 2. Twój ulubiony serwer gry Minecraft

    • Klasyczny Survival + dodatki
      7
    • SKYBLOCK/WATERBLOCK
      0
    • MINIGAMES
      1
    • PVP
      2
    • HARDCORE
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Planuję założyć małą (jak na razie) sieć serwerów:

•Counter Strike 1.6

•Counter Strike Global Offensive

•Minecraft (Raczej też, lecz nie na 100%)

Proszę o wypełnianie ankiety.

A Ty na jakim serwerze zagrasz?

Może połączenie 2 trybów gry?

•FFA + BF2

•Skyblock + minigames

Proszę o pomoc :D

@Edit

Jak by ktoś nie ogarniał to odsyłam do lektury: http://pochylnia.pl/topic/21246-rodzaje-serwer%C3%B3w-cs-16/

Opublikowano

Jeżeli chcesz, aby Twój serwer miał graczy to radzę zrobić CodMod'a ponieważ jak na razie jest najwięcej chętnych na ten typ moda. Cod + reklama da Tobie sporą liczbę stałych graczy i dobry dochód z admina / vipa / premek.

duzybanner.png

Opublikowano

W skrócie.

Najłatwiej rozkręcić coś unikalnego, nie ważne co to będzie ale bez kosztów na reklamę raczej się nie obejdzie. 

CoDy to serwery które dają dużą ilość kasy na dodatkach (premki, vipy etc.) 

Battlefield to samo, lecz oba te mody dobrze rozkręcone trzymają sieć i utrzymują ją na wysokim standardzie.

Jaile są dobre na utrzymanie graczy, ale nie dają dobrych zysków. 
Zombie tak samo jak wyżej choć tutaj jest różnie, czasem Vipy dają spory kesz. 

Wszystko zależy jak zaczniesz, jak Ci się uda i masz dobry serwer, to nawet z Vipów za 11 zł sms idzie utrzymywać sieć bo ludzie tego chcą :)
 

yyj6bCh.png
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad.
Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę
zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr"
 
~
Nathaniel Borenstein 

Opublikowano

Najwięcej kasy jest z takich modów jak COD MOD i Zombie lecz możesz postawić BF2+FFA z którego także są zyski tylko trzeba wykupić reklamy

Opublikowano

Dodam jeszcze od siebie, że jak będziesz miał unikatową paczke inną od wszystkich serwerów to na pewno się ktoś znajdzie nawet na DD2. Ale w tych czasach sie chyba patrzy na to, na jakim modzie najwięcej ludzi gra.. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...