Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auta][Części] Toyota Supra czy Nissan Skyline ?


KBraszka47

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanko od jakiegoś czasu gram w nfs world i chciałbym się zapytać które autko lepiej kupić jako 2.(pierwsze to na początek założenia konta.) Zastanawiam się nad Toyota Supra lub Nissan Skyline, ale nie mogę się zdecydować, dlatego was się pytam. Jeżeli byście mieli jakieś inne też dobre auta to możecie podać. Oraz możecie podać jakie części dać itp. Z góry dzięki.

Opublikowano

Ani supra ani skyline nie spiszą się zbyt dobrze.

Podam Ci listę aut, które najlepiej kupić do każdej klasy za kasę, którą wygrywasz w wyścigach(IGC).

 

Wyścigi:

Klasa S:
Porsche 911 Carrera S

Klasa A:

Lamborghini Murcielago Lp-640, Porsche 911 GT2

Klasa B,C i D:
Mazda Rx-8

Jeśli nie masz dużo dobrych części to ew. do klasy B możesz zrobić jeszcze BMW CSL 3.0

Klasa E:

Na kręte trasy: Nissan Silvia, na proste: Volksvagen Scirocco

 

Dragi:

Klasa S:

Porsche 911 Carrera S (991)

Klasa A:

Lamborghini Murcielago LP640, Porsche 911 GT2 (996)

Klasa C:

Audi RS 4

W klasach, których nie wymieniłem nie ma dragów.

 

Pościgi:

Klasa S:
Ford Mustang Boss 302 '12

Klasy A,B i C - nic dobrego

Klasy D i E:

Pontiac GTO '65

 

 

Kolorki części:

 

BMW 3.0 CSL
Silnik: Zielony
Turbo: Żółte
Skrzynia: Czerwona
Zawieszenie: Niebieskie
Hamulce: Żółte
Opony: Żółte

 

Ford Mustang Boss 302 '12
Silnik: Żółty
Turbo: Żółte / Niebieskie
Skrzynia: Żółta / Zielona
Zawieszenie: Niebieskie
Hamulce: Zielone
Opony: Żółte

 

Lamborghini Murcielago LP640
Silnik: Zielony
Turbo: Żółte / Zielone
Skrzynia: Niebieska
Zawieszenie: Zielone
Hamulce: Żółte
Opony: Żółte / Czerwone

 

Mazda RX8
Silnik: Czerwony / Zielony
Turbo: Czerwone / Żółte
Skrzynia: Czerwona / Niebieska
Zawieszenie: Niebieskie
Hamulce: Czerwone / Żółte
Opony: Czerwone / Żółte

 

Pontiac GTO
Silnik: Żółty / Niebieski
Turbo: Niebieskie / Żółte
Skrzynia: Zielona
Zawieszenie: Niebieskie
Hamulce: Żółte
Opony: Żółte

 

Porsche 911 GT2
Silnik: Żółty
Turbo: Żółte
Skrzynia: Czerwona / Żółte
Zawieszenie: Niebieskie
Hamulce: Żółte
Opony: Żółte

 

Porsche 911 Carrera S
Silnik: Żółty
Turbo: Żółte / Zielone
Skrzynia: Żółta / Niebieska
Zawieszenie: Zielone
Hamulce: Żółte
Opony: Czerwone / Żółte

 

Volkswagen Scirocco
Silnik: Czerwony
Turbo: Żółte / Niebieskie
Skrzynia: Czerwona
Zawieszenie: Niebieskie
Hamulce: Czerwone / Żółte
Opony: Żółte

 

Scirocco na wymaksowanie w klasie E:

582001406567370291096.png
109281406567371291096.png
162061406567371291096.png

 

Nissan Silvia S15
Silnik: Czerwony
Turbo: Żółte / Zielone
Skrzynia: Niebieska / Zielona
Zawieszenie: Czerwone / Niebieskie
Hamulce: Czerwone / Żółte
Opony: Czerwone / Żółte

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Ja na Twoim miejscu kupiłbym Mazdę Rx-8, ponieważ spisze się ona aż w 3 klasach(D, C i B ) i jest stosunkowo tania(600 000$)

A na jaką klasę zrobić ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...