Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]▶ Usługi Graficzne | Tanie Wykonanie ◀


KarMixx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7694214196345301068129.png


 


✓ Sygnatury


✓ Avatary


✓ Tła na YouTube / Facebooka


✓ Przeróżne Loga


✓ Bannery Reklamowe


 


9398914196345301068129.png


9417014196345301068129.png 50389885


Prywatna Wiadomość


 


8466914196345301068129.png


 


Wszystko zależy od rodzaju pracy.


Cenę uzgadniam ze zleceniodawcą.


 


Wybory płatności :


 


- Przelew


-SMS


- Wpln na hostingach typu Pukawka / Cssetti.


 


Mega rabaty przy zakupie minimum 3 prac !


 


7872114196345301068129.png


 


5693914193678361068129.png


 


87917691937903334928.gif


 


9128214193677681068129.png


nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Polecam :) Szybkie wykonanie, miły kontakt i dobra cena ! :)

53617914622311377282.png

                                                                                              Sygnatura by KarMixx

Opublikowano

Użyłeś "Comic Sans" w ogłoszeniu graficznym? XDDD

Te logo które podałeś... no mierne, czcionka chyba z logo pepsi komercha pełną parą. xD

Co do sygnaturki, jako gif to się bardzo słabo prezentuje, może gdybyś to przeciepł do jakiegoś gfx to poszło by płynniej. 

Osobiście prace mi się nie podobają, w dodatku nie wiadomo jak cenowo :p

Opublikowano

Grafika beznadziejna, nazwa sama w temacie "Tanie wykonanie". Czyli lecisz taniochą/najsłabszą z możliwych..

1033414194171291244311.png

Opublikowano

Dlatego nie opłaca się pokazywać przykładowych prac bo zawsze ten lepszy się przyczepi :)

Bo jesteś dobry w grafice i chcesz Mi zepsuć reputacje żeby nikt u Mnie nie kupił.Bo zapewne o to Ci chodzi.Co mnie to obchodzi że Ci się nie podoba ?

Zostaw to dla siebie.

Po po Ci cena jeżeli nie jesteś zainteresowany a prace Ci się nie podobają ?

Może akurat komuś się podobają te prace i to mu wystarczy.

Nie każdy musi składać zamówienia u idealnego grafika :)

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Dalej wykonuje zlecenia więc zapraszam :)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Grafika mi się w ogóle nie podoba, nie masz wyczucia estetyki i czemu użyłeś czcionki "Comic Sans" - to się wykorzystuje w przedszkolu..

Musisz przyjmować również krytykę...

Te prace to jest 5 minut w Photoshopie na jedną.

Opublikowano

Dlatego nie opłaca się pokazywać przykładowych prac bo zawsze ten lepszy się przyczepi :)

Bo jesteś dobry w grafice i chcesz Mi zepsuć reputacje żeby nikt u Mnie nie kupił.Bo zapewne o to Ci chodzi.Co mnie to obchodzi że Ci się nie podoba ?

Zostaw to dla siebie.

Po po Ci cena jeżeli nie jesteś zainteresowany a prace Ci się nie podobają ?

Może akurat komuś się podobają te prace i to mu wystarczy.

Nie każdy musi składać zamówienia u idealnego grafika :)

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Dalej wykonuje zlecenia więc zapraszam :)

 

I tutaj wyczuwam lekki flamewar z twojej strony, ja Ciebie nie obraziłem lecz wyraziłem opinię na temat grafik załączonych.

Masz w hobby Webmaster, no wiesz instalacja phpbb by przemo jest dla zielonych więc nie widzę tu profesjonalizmu ;)

Lekki ból dupy ? Twoja sprawa. Nie wtrącaj w to innych.

Pozdrawiam

1033414194171291244311.png

Opublikowano

 

 

Te prace to jest 5 minut w Photoshopie na jedną.

 

Oj dla Ciebie na pewno tak :)

Wiesz nie każdy umie zrobić taką grafikę nawet jak Ja i tym bardziej jak Ty więc dla Ciebie to zapewne pestka którą zrobisz w 30 sec a to że się sporo nauczyłeś to możesz wykonać prace o 50 % lepszą ode mnie.Więc co a tym dziwnego że Moje pracę są dla Cb niczym ?

 

Skończmy już tą dyskusje.

 

 

 

Masz w hobby Webmaster, no wiesz instalacja phpbb by przemo jest dla zielonych więc nie widzę tu profesjonalizmu

Co wspólnego ma do tego grafika ?

 

 

 

Lekki ból dupy ? Twoja sprawa. Nie wtrącaj w to innych.

 

Wyraziłem swoje zdanie i nic do Ciebie nie mam, ale denerwuje mnie to że " średni " grafik jest dla dobrego niczym.

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Kolega nie potrafi czytac ze zrozumieniem ... Najpierw dogadalismy się a potem rzadal wieksza cene za dziela .. bo stwierdzil ze mu o czyms nie napisalem,a ja mu napisalem na poczatku znajomosci... Niestety nie polecam

Opublikowano

 

 

Kolega nie potrafi czytac ze zrozumieniem ... Najpierw dogadalismy się a potem rzadal wieksza cene za dziela .. bo stwierdzil ze mu o czyms nie napisalem,a ja mu napisalem na poczatku znajomosci... Niestety nie polecam

Śmieszny jesteś.

Po prostu przez mój błąd nie doczytałem tego że chcesz jeszcze logo i bez problemu Ci napisałem że za tą kwotę co napisałeś Ci tego nie wykonam a Ty zacząłeś mnie " szantażować " tekstami :

 

1.Bo znajdę inną ofertę.

 

I Screeny:

 

6851414199492531068129.png

9434614199492541068129.png

 

O jakim grafiku ty za 5 zł piszesz ?

Jak Ci cena nie pasuje to o co ci chodzi ? Człowieku ile tu masz lat ?

 

Pozdrawiam, oferta jak najbardziej aktualna :)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Śmieszny jesteś.

Po prostu przez mój błąd nie doczytałem tego że chcesz jeszcze logo i bez problemu Ci napisałem że za tą kwotę co napisałeś Ci tego nie wykonam a Ty zacząłeś mnie " szantażować " tekstami :

 

1.Bo znajdę inną ofertę.

 

I Screeny:

 

6851414199492531068129.png

9434614199492541068129.png

 

O jakim grafiku ty za 5 zł piszesz ?

Jak Ci cena nie pasuje to o co ci chodzi ? Człowieku ile tu masz lat ?

 

Pozdrawiam, oferta jak najbardziej aktualna :)

 

 

urywki rozmowy wstawiasz? napisałem ci dokladnie co chcesz zgodziłeś się a potem przypomniało ci się ,że jednak więcej...

Opublikowano

Człowieku, przez Mój błąd nie doczytałem że chcesz jeszcze logo, myślałem że chcesz tylko te grafiki.

W ogóle nie będę z tobą dyskutował, kończę z tobą ten temat bo masz rozum 6 latka.

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Prace są wg. mnie za brzydkie jak na prace płatne.

Ucz się solidnie, i dopiero wtedy wystaw ogłoszenie na giełdzie.

 

Na dzień dzisiejszy nie polecam.

Są lepsi i oferują niższą/taką samą/trochę wyższą cenę :)

f

Opublikowano

W tym momencie rozśmieszyłeś mnie swoją wypowiedzią ;)

 

 

 

"Jaka wielkość?", przez co pokazał swój poziom wiedzy.

 

 

 

oraz nieumiejętność przyjmowania krytyki

 

Skąd ty takie wieści masz?

Nie wiem czy śmiać się, czy płakać ?

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie polecam. Pomimo wyświetlenie wiadomości Pan KarMixx nie odpisuje. Długie terminy. Takie prace powinny być darmowe, to kilka minut w Photoshopie.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Dla mnie pracę są na poziomie amatora.
Pokazałeś nam tutaj 3 prace + cennik itd., a właśnie te prace nie są ładne.
Prace są na 5minut roboty.
Zapraszam do FanArt'u tam każdy Ci coś doradzi. ;)
Jak na razie nie polecam.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...