Skocz do zawartości

Najlepszy quest helper?

Polecane posty

Siemka, jak kiedyś grałem to pamiętam, że jak dostaje się questa to jest sam opis po angielsku, a kolega pamiętam dał mi kiedyś quest helpera i dzięki niemu przy questach pojawiało się kółeczko, a jak się kliknęło na nie to na górze pojawiała się mała strzałka pokazująca gdzie iść i ile musimy przejść, a otwierając mape mieliśmy zaznaczony obszar gdzie możemy spotkać to co potrzebne jest nam w queście.

Pamiętam też, że niektórych questów nie mogłem zrobić niby obszar był zaznaczony, a nic nie było można znaleźć, dlatego prosiłbym o podanie najlepszego takiego questhelpera oraz o instrukcje jak go zainstalować.

Za pomoc dzięki, co prawda wowa jeszcze nie ściągnąłem, ale zmierzam i wole zawczasu się dowiedzieć, gdyż jak zainstaluje i zechce grać, a nie będę mógł robić questów, bo nie będę wiedział to znów będę musiał czekać, z góry dzięki :)

Siemka, jak kiedyś grałem to pamiętam, że jak dostaje się questa to jest sam opis po angielsku, a kolega pamiętam dał mi kiedyś quest helpera i dzięki niemu przy questach pojawiało się kółeczko, a jak się kliknęło na nie to na górze pojawiała się mała strzałka pokazująca gdzie iść i ile musimy przejść, a otwierając mape mieliśmy zaznaczony obszar gdzie możemy spotkać to co potrzebne jest nam w queście.

Pamiętam też, że niektórych questów nie mogłem zrobić niby obszar był zaznaczony, a nic nie było można znaleźć, dlatego prosiłbym o podanie najlepszego takiego questhelpera oraz o instrukcje jak go zainstalować.

Za pomoc dzięki, co prawda wowa jeszcze nie ściągnąłem, ale zmierzam i wole zawczasu się dowiedzieć, gdyż jak zainstaluje i zechce grać, a nie będę mógł robić questów, bo nie będę wiedział to znów będę musiał czekać, z góry dzięki :)

wpisz w google quest helper i wersje gry (np. 3.3.5a - taka ma sunwell), a nastepnie pobierz addon, a pozniej musisz go wrzucic do folderu z gra: world of warcraft > interface > addons

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

ojej tyle to mogę zrobić, ale chodziło mi o jakaś rekomendacje, bo nie każdy quest helper to coś dobrego, poleci ktoś coś

nie wiem może jakiś jeszcze polecicie addon który ułatwia grę?

PS: lajki dam jak mi się zresetują, bo na razie mam 0 do rozdania

ojej tyle to mogę zrobić, ale chodziło mi o jakaś rekomendacje, bo nie każdy quest helper to coś dobrego, poleci ktoś coś

nie wiem może jakiś jeszcze polecicie addon który ułatwia grę?

PS: lajki dam jak mi się zresetują, bo na razie mam 0 do rozdania

Może jeszcze bagnon/bartender/recount? Co do quest helpera.... http://www.addony.pl/index.php?option=com_jdownloads&Itemid=119&view=viewdownload&catid=42&cid=1340- wersja pod wotlk 3.3.5a (nwm jak jest na cata, ale na wodzie obecnie nie potrzeba żadnych quest helperow bo gra ma juz duzo wbudowanych "addonow").

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...