Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jaka klasa? jakie profesje? jak rozdawać talenty itp.?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko,

chciałbym się trochę dowiedzieć o wowie, bo wiecie kiedyś brat mi wowa zainstalował i grałem sobie na privku, nieświadomy wielu rzeczy. Grałem Hordą i teraz jak wrócę to też będę grał hordą, bo mam do niej sentyment. Na początku grałem wariorem, ale nie znałem się na niczym, źle rozdawałem talenty, nawet złe ubrania nosiłem..., bo pamiętam miałem kiedyś prawie 60 lvl, i tam gdzie niektórzy mieli już mnóstwo hp, ja miałem może 2 razy mniej.. w ogóle nie byłem świadom, że jest takie coś jak np. profesje... dlatego teraz chciałbym trochę się o wowie dowiedzieć, mianowicie:

 

1. Słyszałem pogłoski, że teraz w najnowszej wersji hunter nie ma zwierzaka? nie wiem czy to prawda, ale wracając do gry właśnie chciałem grac hunterem co prawda słaby jest na pvp z graczami, ale moim zdaniem dobry na bitwy, bo jest nas dwóch, pamiętam, że tam gdzie nie radziłem sobie warriorem, załóżmy wejść do jakiejś wrogiej wioski to zawsze radziłem sobie hunterem.

 

2. Drugie pytanie jaką klasę wybrać?, która według was jest najlepsza? myślałem sobie tak no cóż jeżeli teraz hunter nie ma zwierzaka(jeżeli to prawda stąd pytanie nr1.) to wybiorę warriora, bo on chyba najlepszy na bliskie potyczki, ale pamiętam kiedyś jak był event na prywatnym serwerze, że zakładając nowa postać dostajemy na 1 dzień max level i mnóstwo tam goldów, by zobaczyć jak nią się gra(potem nam to usuwali) to pamiętam wziąłem maga i pamiętam, że miał (kurcze nie wiem jak to się mówi, możecie mi powiedziecie to chyba mówi się czary) chodzi mi, ze miał taki czar(taka kopułę), że można było nawalać klawiszem, a on non-stop walił taką kopułę, która w jakimś tam promieniu zabierała wszystkim ileś tam hp i użycie jej kosztowało mane, ale pamiętam tez, ze elf miał taki czar, że z many mógł robić miksturki, które dodawały od razu po użyciu ileś tam many, zrobienie miksturki zużywało mniej many niż ta miksturka dodawała, więc można było w parę minut natworzyć ich mnóstwo i podczas walki, jak jeden gościu walił cie z 2 razy to ty już mogłeś go z tego czaru tej takiej kopuły pociągnąć z 4 razy, a jak mana się kończyła to sobie dodawałeś miksturką, to było super pamiętam.

Grę zacząłem od orka i tak mi zostało, lubię go, po prostu wygląda groźnie, tak zastanawiałem się nad magiem, ale nie chce chodzić elfem, bo jak dla mnie mag najbardziej pasuje do elfa, ale elf to taki podobny do człowieka i taki mało groźny, nie potrafię tego opisać, ale nie podoba mi się, myślałem, że wezmę orka maga, ale to by głupio wyglądało....

Nie wiem jaką klasę możecie mi polecić?

 

3.Tak jak mówiłem kiedyś grałem mało świadomie, i chciałbym wiedzieć co można robić w wowie:

- wiadomo na początku można robić tylko questy, potem chyba od 40 można dosiąść jakiegoś zwierzaka, zależnie jaka rasa hordy co ma, od 60 lvl jeszcze lepszego, a tego latającego to od którego?,

- w połowie gry... dowiedziałem się, że jest coś takiego jak profesje i tu pytanie od którego lvl można już je robić? i którą najbardziej polecacie, najbardziej dochodową, czyli taką profesje dzięki której można dużo zarobić goldów sprzedając zrobione rzeczy.

- wiem, ze jest jeszcze takie coś jak areny, gdzie się zapisywało i się grało w takie zdobywanie flagi horda vs alianci i się dostawało jakieś punkty i potem można było za to coś kupić.

- Są jeszcze jakieś ważne rzeczy?, które podczas gry się robi?

 

4. Pamiętam znałem kiedyś taką stronkę gdzie było pokazane jak rozdawać talenty co i jak dla jakiej klasy? znacie może taką?

 

5. Jak się ubierać? najkorzystniej dla danej klasy?

 

6. Znacie może jakąś stronkę gdzie mogę poczytać o fabule wowa, bo wiadomo każdy dodatek wprowadza nowa fabułę, że coś się stało, chciałbym to poznać, poczytać, no chyba, że sami możecie mi to opisać.

6 a) Wymieńcie mi wszystkie wersje wowa, jakie następowały po sobie

 

Za pomoc z góry dzięki, może tego co tu napisałem jest dużo, ale dla doświadczonego gracza to nie są chyba jakieś trudne pytania, za pomoc dziękuje bardzo, na pewno postaram się odwdzięczyć lajakmi, bo cóż więcej moge

PS: może czasami pytam o głupie rzeczy, ale wiecie grałem w to w podstawówce, teraz jestem 3 klasa liceum, prawie nic nie pamiętam, a chciałbym trochę się dowiedzieć za pomoc dziękuję ;)

Opublikowano

Siemanko,

chciałbym się trochę dowiedzieć o wowie, bo wiecie kiedyś brat mi wowa zainstalował i grałem sobie na privku, nieświadomy wielu rzeczy. Grałem Hordą i teraz jak wrócę to też będę grał hordą, bo mam do niej sentyment. Na początku grałem wariorem, ale nie znałem się na niczym, źle rozdawałem talenty, nawet złe ubrania nosiłem..., bo pamiętam miałem kiedyś prawie 60 lvl, i tam gdzie niektórzy mieli już mnóstwo hp, ja miałem może 2 razy mniej.. w ogóle nie byłem świadom, że jest takie coś jak np. profesje... dlatego teraz chciałbym trochę się o wowie dowiedzieć, mianowicie:

 

1. Słyszałem pogłoski, że teraz w najnowszej wersji hunter nie ma zwierzaka? nie wiem czy to prawda, ale wracając do gry właśnie chciałem grac hunterem co prawda słaby jest na pvp z graczami, ale moim zdaniem dobry na bitwy, bo jest nas dwóch, pamiętam, że tam gdzie nie radziłem sobie warriorem, załóżmy wejść do jakiejś wrogiej wioski to zawsze radziłem sobie hunterem.

 

2. Drugie pytanie jaką klasę wybrać?, która według was jest najlepsza? myślałem sobie tak no cóż jeżeli teraz hunter nie ma zwierzaka(jeżeli to prawda stąd pytanie nr1.) to wybiorę warriora, bo on chyba najlepszy na bliskie potyczki, ale pamiętam kiedyś jak był event na prywatnym serwerze, że zakładając nowa postać dostajemy na 1 dzień max level i mnóstwo tam goldów, by zobaczyć jak nią się gra(potem nam to usuwali) to pamiętam wziąłem maga i pamiętam, że miał (kurcze nie wiem jak to się mówi, możecie mi powiedziecie to chyba mówi się czary) chodzi mi, ze miał taki czar(taka kopułę), że można było nawalać klawiszem, a on non-stop walił taką kopułę, która w jakimś tam promieniu zabierała wszystkim ileś tam hp i użycie jej kosztowało mane, ale pamiętam tez, ze elf miał taki czar, że z many mógł robić miksturki, które dodawały od razu po użyciu ileś tam many, zrobienie miksturki zużywało mniej many niż ta miksturka dodawała, więc można było w parę minut natworzyć ich mnóstwo i podczas walki, jak jeden gościu walił cie z 2 razy to ty już mogłeś go z tego czaru tej takiej kopuły pociągnąć z 4 razy, a jak mana się kończyła to sobie dodawałeś miksturką, to było super pamiętam.

Grę zacząłem od orka i tak mi zostało, lubię go, po prostu wygląda groźnie, tak zastanawiałem się nad magiem, ale nie chce chodzić elfem, bo jak dla mnie mag najbardziej pasuje do elfa, ale elf to taki podobny do człowieka i taki mało groźny, nie potrafię tego opisać, ale nie podoba mi się, myślałem, że wezmę orka maga, ale to by głupio wyglądało....

Nie wiem jaką klasę możecie mi polecić?

 

3.Tak jak mówiłem kiedyś grałem mało świadomie, i chciałbym wiedzieć co można robić w wowie:

- wiadomo na początku można robić tylko questy, potem chyba od 40 można dosiąść jakiegoś zwierzaka, zależnie jaka rasa hordy co ma, od 60 lvl jeszcze lepszego, a tego latającego to od którego?,

- w połowie gry... dowiedziałem się, że jest coś takiego jak profesje i tu pytanie od którego lvl można już je robić? i którą najbardziej polecacie, najbardziej dochodową, czyli taką profesje dzięki której można dużo zarobić goldów sprzedając zrobione rzeczy.

- wiem, ze jest jeszcze takie coś jak areny, gdzie się zapisywało i się grało w takie zdobywanie flagi horda vs alianci i się dostawało jakieś punkty i potem można było za to coś kupić.

- Są jeszcze jakieś ważne rzeczy?, które podczas gry się robi?

 

4. Pamiętam znałem kiedyś taką stronkę gdzie było pokazane jak rozdawać talenty co i jak dla jakiej klasy? znacie może taką?

 

5. Jak się ubierać? najkorzystniej dla danej klasy?

 

6. Znacie może jakąś stronkę gdzie mogę poczytać o fabule wowa, bo wiadomo każdy dodatek wprowadza nowa fabułę, że coś się stało, chciałbym to poznać, poczytać, no chyba, że sami możecie mi to opisać.

6 a) Wymieńcie mi wszystkie wersje wowa, jakie następowały po sobie

 

Za pomoc z góry dzięki, może tego co tu napisałem jest dużo, ale dla doświadczonego gracza to nie są chyba jakieś trudne pytania, za pomoc dziękuje bardzo, na pewno postaram się odwdzięczyć lajakmi, bo cóż więcej moge

PS: może czasami pytam o głupie rzeczy, ale wiecie grałem w to w podstawówce, teraz jestem 3 klasa liceum, prawie nic nie pamiętam, a chciałbym trochę się dowiedzieć za pomoc dziękuję ;)

1.Musi mieć zwierzka :) Chyba, że wyszła jakaś aktualizacja po moim odejsciu od gry i teraz nie ma... ale hunter bez peta to nie hunter. Może ma jakiś talent, który wzamian za brak peta daje mu jakieś bunusy, ale nie jestem pewien.

2.Jaką klasę wybrać? Wybierz taką, która Ci się podoba... nie ma lepszej i gorszek klasy i nigdy tak nie będzie, że dana klasa będzie górowała nad innymi. Są tylko drobne różnice w danym patchu na które nie zwracaj uwagi, chyba, że chcesz zmieniać klasę, na tą "aktualnie op" co patch :) Czemu niby ork ma głupio wyglądać jako mag? No i jeśli będziesz grał "groźnym orkiem..." to nie wzbudzisz w przeciwniku większego...nwm jak to napisać, przerażenia??? niż groźny i zabójczy gnom :) 

3.-latajacy od 60,

-od 1 lvla ;) Która jest najbardziej dochodowa/oplacalna? To zalezy od klasy/serwera :)

W wowie można mnóstwo rzeczy robić... ubieranie postaci, zbieranie mountow/petow, walki petow, profesje, zbieranie transmog setów, zdobywanie rzadkich itemów/mountów, areny, bg, raidy, instancje i wiele wiele wiecej :)

4.Jakieś tam strony są... ale po co. Korzystaj z jakichś poradników, albo sam na logikę rozdawaj talenty bo chyba tak najlepiej...

5.No ekwipunek musi być adekwatny do danej klasy np. maile z agi dla huntera, i tak dalej... wygoogluj to sobie

6.Co do historii to poszukaj sobie w googlach :) Co do wersji wowa... clasic, tbc, wotlk, cata, mop, wod

 

Jakbyś coś chciał jeszcze to pisz.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Co do 1 tak jest taki talent w 1 specu gdzie nie musisz mieć peta a nawet jest to wskazane.

 

2. Grasz tym co ci się podoba. Teraz weszły nowe modele postaci wiec wygląda to epicko. Po za tym raciale już nie graja takiej roli jak kiedyś. Wiele zostało skasowanych i wiele zmienionych.

To samo profesje. Pokasowali bonusy związane z profką wiec teraz ludzie biorą to co lubią.

Co do 3.

 

Po wbiciu max levela gra się dopiero zaczyna. Możesz chodzić na rajdy, zbierać mounty, brać udział w  walkach petów  czy robić karierę na AH. Ogranicza cię tylko twoja kreatywność.

 

4. Najlepiej samemu się uczyć ale na początek  http://maxdps.com/i analizuj.

 

5. Teraz  na tym patchu eq dostosowuje się do twojego speca. Za dużo kombinować nie trzeba.

 

6. http://wowcenter.pl/Aktualne-Wiesci/1325/Premiera-pierwszego-tomu-Pradawnej-Kroniki-tylko-u-nas-Oto-niezwykle-fanowskie-kompendium-historii-Warcrafta

 

Dużo się dowiesz z tego źródła.

2sbu2dv.png

Opublikowano

Co do 1 tak jest taki talent w 1 specu gdzie nie musisz mieć peta a nawet jest to wskazane.

 

4. Najlepiej samemu się uczyć ale na początek  http://maxdps.com/i analizuj.

 

5. Teraz  na tym patchu eq dostosowuje się do twojego speca. Za dużo kombinować nie trzeba.

''speca'' chodzi ci o postać? pewnie będę grał na wrath of the lich king, bo nie ma priv'ów z lepszymi dodatkami, więc odnośnie pytania 5 to chyba na tym dodatku samo się nie dostosowuje, a więc jakie np. dla wariora, a jakie dla huntera?

 

co do pytania 4 to ta stronka mi nic nie mówi, myślałem, że będzie pokazane rozdanie talentów, ale jak napisałeś najlepiej samemu się uczyć to okey i myślałem, ze będzie można tam rozdawać talenty i patrzeć zmian, a tego co tam jest to nieogarniam

 

[...]

2. [...] No i jeśli będziesz grał "groźnym orkiem..." to nie wzbudzisz w przeciwniku większego...nwm jak to napisać, przerażenia??? niż groźny i zabójczy gnom :)

3.[...]

W wowie można mnóstwo rzeczy robić... ubieranie postaci, zbieranie mountow/petow, walki petow, profesje, zbieranie transmog setów, zdobywanie rzadkich itemów/mountów, areny, bg, raidy, instancje i wiele wiele wiecej :)

[...]

5.No ekwipunek musi być adekwatny do danej klasy np. maile z agi dla huntera, i tak dalej... wygoogluj to sobie

[...]

Jakbyś coś chciał jeszcze to pisz.

odnośnie pytania 2. nie chodzi, że chce wzbudzać przerażenie w przeciwniku, ale takie coś mi się po prostu podoba, przykład na motoryzacji, bo akurat motocykle to moja pasja, wole mieć motor groźnie wyglądający, bo mi taki się podoba niż motor taki zwykł załóżmy z okrągłymi lampami, nie wiem z zaokrąglonym zadupkiem (no nie wiem słowami trudno mi opisać), a to, że ktoś zobaczy o jaki fajny to już dla mnie sprawa podrzędna, tak samo w grze

 

odnośnie pytania 3. nie wiem co po niektóre rzeczy znaczą np. "zbieranie transmog setów" fajnie jakbyś wytłumaczył ; )

5. z agi, co to znaczy? a z tego co pamiętam dla huntera najlepsze to chyba leather ?

 

za pomoc dzięki

Opublikowano

''speca'' chodzi ci o postać? pewnie będę grał na wrath of the lich king, bo nie ma priv'ów z lepszymi dodatkami, więc odnośnie pytania 5 to chyba na tym dodatku samo się nie dostosowuje, a więc jakie np. dla wariora, a jakie dla huntera?

 

co do pytania 4 to ta stronka mi nic nie mówi, myślałem, że będzie pokazane rozdanie talentów, ale jak napisałeś najlepiej samemu się uczyć to okey i myślałem, ze będzie można tam rozdawać talenty i patrzeć zmian, a tego co tam jest to nieogarniam

 

odnośnie pytania 2. nie chodzi, że chce wzbudzać przerażenie w przeciwniku, ale takie coś mi się po prostu podoba, przykład na motoryzacji, bo akurat motocykle to moja pasja, wole mieć motor groźnie wyglądający, bo mi taki się podoba niż motor taki zwykł załóżmy z okrągłymi lampami, nie wiem z zaokrąglonym zadupkiem (no nie wiem słowami trudno mi opisać), a to, że ktoś zobaczy o jaki fajny to już dla mnie sprawa podrzędna, tak samo w grze

 

odnośnie pytania 3. nie wiem co po niektóre rzeczy znaczą np. "zbieranie transmog setów" fajnie jakbyś wytłumaczył ; )

5. z agi, co to znaczy? a z tego co pamiętam dla huntera najlepsze to chyba leather ?

 

za pomoc dzięki

Spec- to drzewko talentów, każda klasa ma 3 

odnośnie 2 pytania: skoro podoba Ci się ork to nie mam nic do tego, graj tym czym chcesz :)

odnośnie pytania 3: zbieranie transmog setow - to jest np. zbieranie całego setu(zestawu) ekwipunku, który nam się podoba, a później bierzemy z niego wygląd i zamieniamy nasz obecny wygląd na ten, który nam się podoba(chodzi o np. hełm)

agi = agility/zręczność, dla huntera najlepszy jest mail 

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Jeśli chcesz grac na privie to to zmienia sytuacja o 180%. Na privach wszystko działa na swoje kopyto i nie koniecznie mus byc tak pięknie jak na globalu.

2sbu2dv.png

Opublikowano

Zagraj na globie to wszystko poznasz, nigdy już na privy nie spojrzysz, nawet jeśli aktualnie nie będziesz na globie grał :) Global to inna bajka...

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...