Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jaki jest najlepszy assassin w grze (po wymainowaniu)


Zgredxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje najlepszego assasyna w lolu moze nawet ogarnianie tej postaci zając rok byle by była dobra. Prosze o uzasadnienie swojego wyboru (Jeszcze zeby w kreatorze druzyn dało ikonke za zagranie 5 razy)

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Osobiście mainuje Kha'Zixa i jego polecam na jungle i jak dla mnie jest to bardzo dobry assasyn i wymagający bardzo dobrego ogarnięcia do wykorzystania pełnego potencjału.

 

+ Zjedziesz każdego oprócz tanków

+ "Q" robi masakryczny DMG co pare sekund. (Przy moim buildzie jest to 2,45s)

+ Gdy już ewoluujesz E (zazwyczaj jako pierwsze) możesz ryzykować dive w turreta żeby zabić cel i odskoczyć od niego dzięki resetowi CD po zabiciu.

+ Niewidzialność która czasem uratuje życie.

+ Spowolnienie na W które pomaga dobiec do mobilnego przeciwnika.

+ Przyjemny do gry

+ Pasywka spowalniająca

 

-Musisz działać jak cień - jeżeli dasz się zobaczyć = umierasz.

-Jeżeli jesteś nafeedowany identycznie jak enemy to walki 2v1 możesz nie wygrać, jedynie zabić 1 osobe, bo robisz masakryczny DMG.

-Musisz mieć pare itemów kupionych żeby cisnąć każdego w 100%

-Składa się w 0,5 sekundy w TF

 

 

Kha'Zix to postać dla tych którzy szybko umieją wyeliminować cel który ma mało HP i uciec jeżeli obok są jego sojusznicy. Bardzo dobry w walkach 1v1. Nie bierze udziałów w team fightach od jego startu tylko dopiero pod koniec kiedy wrogowie stracą trochę HP. Counter-Jungle na 3 lvl może wykonać bardzo szybko zabijając przy tym enemy junglera. (Osobiście zabiłem junglera w 3 minucie meczu) Naprawdę jak poświęcisz trochę czasu to tak jak ja stwierdzisz, że o wiele ciekawszy jest Kha'Zix od Zeda.

518831445005751729602.png

Opublikowano

Rengar :) polecam, po ogarnięciu wycarryujesz się do Challa

+ reset Aa

+ brak many / ferocity

+ bonus do DMG

+ bonus do AR

+ bonus do MR

+ slow

+ snare

+ niewidka

+ przydatny pasyw

Opublikowano

Zed:

  • Ciekawa mechanika,
  • dobry ult,
  • escape,
  • można robić fajne plejsy z ultem i cieniem,
  • fajna apasywka,
  • harras,
  • slow,
  • duży dmg,
  • niszczy 1 vs 1,

Opublikowano

Talon:

+Q krwawienie i dodatkowy dmg

+rozwala na kombo z ultem

+obszarowe ulti i niewidka

+/- harras taki 50/50

-papier

-w tf potrzebuje cc bo pasywka np.lux,maokai,leona

                                                                    shockblade_zed_by_greenmotion-d73k92u.jp

 

                                                          ///.. The Shadows Have Enlightened Me..\\\

       

Opublikowano

Zed, przez wielu uważany za najlepszą postać w LoLu. Prawdopodobnie NIKT nie będzie mógł wykorzystać jego pełnego potencjału, ale warto nim grać. Nie będę dawać żadnych kropek i udawać eksperta jak prawie wszyscy tutaj, powiem, że po prostu warto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...