Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Zombie Escape 2 taki w polsce [Cs-Boom]


woper23455

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;


;


;


;


;


;


R


E


K


L


A


M


A


;


;


;


;


;


 


 


 


zombieescape2.png


 


 


Dnia 24.12.2014 wystartuje 2 taki serwer w Polsce jest to już oficjalnie zapewnione.


Wszystkie Bugi i nieprawidłowości zostają usunięte a zostają wgrywane porządne pliki


Rozmiar serwera to aż 30 mgb


Znajdują się w nich:


Nowe modele wszystkich broni oraz noża i granatów


Nowe modele zombie oraz ich rąk ( jest ich po 4)


Nowe modele postaci. ( jest ich 6)


Nowe dźwięki oddawania strzałów ale i nie tylko.


Tryby granatów do lepszej i trudniejszej gry.


Cały serwer jest przetłumaczony na Polski język dzięki czemu umili to grę.


Są także wgrane świąteczne roundsoundy a także by dostarczyć klimatu świąt na wszystkich mapach pada śnieg.


 


Jeżeli jeszcze ktoś nie grał na takim modzie to wyjaśnię na czym on polega:


Na początku rundy wybieranych jest 2-4 zombie a human`s mają 10 sec przewagi nad nimi. Human`s muszą przed zombie dotrzeć do ostatniego punktu gdzie uciekają z mapy a zombie umierają. Do pomocy dla human`s wojsko zrzuca pakiety granatów i broni dzięki którym mogą spowalniać zombie.


Serwer posiada także 2 nowe rodzaje granatów


Granat zamrażający (Zamraża i spowalnia)


Granat podpalający (Spowalnia)


Do pomocy w ucieczce pomagają także przeszkody postawione na mapach np.


Human`s mogą rozwalić most aby zombie były opóźnione.


Zombie jednak nie dają za wygraną ponieważ są dużo szybsi i posiadają więcej hp a jedno draśnięcie przez zombie zamienia humanów w zombie.


 


 


Start juz 24.12.2014 


 


Link do oficjalnego tematu na MPC pojawi się 24.12.2014


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...