Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który telefon lepszy pod względem aparatu i wydajności?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jutro biorę w T-Mobile nowy telefon, i tutaj pytanie: Który z nich będzie najlepszy? (dobry aparat,najlepsza wydajność)

 

- LG G3 (D855) LTE

 

-Sony Xperia Z3 LTE

 

-Apple Iphone 5c 8 gb

 

-Samsung galaxy S5 (G900F) LTE

 

-HTC ONE (M8) LTE

 

Ja osobiście najbardziej myślałem nad LG G3 lub Xperii z3

Opublikowano

Polecam m8, nie ma mowy o jakichkolwiek przycinkach dzięki świetnej nakładce, super design, bardzo dobre głośniki. Aparat wbrew pozorom robi bardzo dobre zdjecia.

Z czystej ciekawości jaki abonament proponują i ile dopłaty?

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Abonament tylko dla Stałych abonentów 69.99zł, dopłata do telefonów 399 zł :)

 

aha i jeszcze 1: Czy xperia z3 ma diodę na podczerwień do sterowania TV?

To nie jest tylko dla stałych abonentów - taki chwyt marketingowy... ;)

 

200 minut do wykorzystania?

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Za 20 zł więcej możesz mieć bez limitu do wszystkich sieci minuty i sms.

 

 

 

A co z tą diodą w Xperii z3?

Nie ma, do tego jest bardzo nieporęczna. W pierwszym kwartale przyszłego roku już wychodzi kolejna wersja... z4 lub z5, bo coś tam w Japonii mają problemy z liczbą 4.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Dobra jeszcze jedno ostatnie pytanie który z tych trzech telefonów będzie najlepszy:

 

-LG G3

 

-SGS5

 

-Xperia Z3

Z3 ma najlepszą wydajność i aparat.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Proszę Cie wiem że jest to Twoja decyzja, ale weź m8. Bije wszystkie wyżej wymienione na głowę. Nie zniechęcaj się jeżeli chodzi o aparat bo jest to nowa technologia ultrapixel w której 1  ultrapixel odpowiada 4 pixelom w standardowych smartfonach czyli ma 16px jak nie więcej + 2 aparat który dodatkowo stabilizuje obraz i robi inne bajery. 

t5Wjng.png

Opublikowano

M8 nie ma jakiegoś super zachwycającego aparatu a ilość pixeli nie zawsze równa się dobrej jakości więc.. Jakby tak było, to na rynku utrzymywałaby się tylko jedna marka aparatów i każdy były taki sam. Według mnie Z3, G3 też ma niczego sobie, ale wydajnością dużo traci więc wybierałbym między Z3 a M8, jeżeli nie zależy Ci na wodoodporności to wziąłbym M8. 

lownfast

Opublikowano

Kupiłem Z3, i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania, baterii wydajności i aparatu (slow motion ^^)

Jesteś w posiadaniu tego telefonu od paru godzin, nie warto oceniać po wyglądzie. Zobaczysz po miesiącu użytkowania, jednakże na twoim miejscu wybrałbym M8! :>

Opublikowano

Ja wybrałbym htc one m8 , piękny telefon ,zrobiony z aluminium i dobra jakość dzwięku... :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...