Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto League of Legends Platyna V


Coocainek12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto do gry League of Legends
Metoda kontaktu: Wiadomość prywatna
Opis rzeczy: Konto do gry League of Legends Platyna V
Oczekiwana/oferowana cena: Wymienię za skiny w grze w CS:GO lub sprzedam (PSC/PP)
Zdjęcia/inne informacje:

- Cena do uzgodnienia

- Brakujące postacie:

http://scr.hu/17ce/szgym

- Skiny:

http://scr.hu/17ce/2zdyt

- Avatary:

http://scr.hu/17ce/gd82l

- Runy (5 Stron):

http://scr.hu/17ce/926ns

Zbieram + : D

Opublikowano

Licze na troszke wiecej ;')

Nie widze nagród za 4 sezon, wiec pewnie ban za chat?

Ja więcej nie dam ;) 40 zł to dla mnie najlepsza cena za takie konto , zwłaszcza że teraz platke wbić to easy przez tez master tier ;o Same boby w goldzie siedzą, to samo w plat.

Opublikowano

Nie widze nagród za 4 sezon, wiec pewnie ban za chat?

Ja więcej nie dam ;) 40 zł to dla mnie najlepsza cena za takie konto , zwłaszcza że teraz platke wbić to easy przez tez master tier ;o Same boby w goldzie siedzą, to samo w plat.

Nagrody za sezon są , ale nie na screenach - miałem lenia i nie chciało mi się robić ich na nowo.

Zbieram + : D

Opublikowano

Nagrody za sezon są , ale nie na screenach - miałem lenia i nie chciało mi się robić ich na nowo.

Tak czy siak ceny nie zmienię ;3

Ew, moge dorzucić konto z cs 1.6, CoD:BO2, terraria i jakimiś pierdołami.

Opublikowano

Przeciez kasadina i zyry nie ma w rotacji smierdzi mi tu oszustwem

Opublikowano

Przeciez kasadina i zyry nie ma w rotacji smierdzi mi tu oszustwem

Jak już wcześniej wspomniałem screeny były robione jakiś czas temu :) Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę podrzucić aktualne.

Zbieram + : D

Opublikowano

Przeciez kasadina i zyry nie ma w rotacji smierdzi mi tu oszustwem

Przecież napisał że wcześniej robił ss, ew dla weryfikacji moge go zaprosić moim mainem ;)

Konto widze nie sprzedane od 8 sierpnia c;

Ponawiam 40 zł pfc ;)

Opublikowano

Przecież napisał że wcześniej robił ss, ew dla weryfikacji moge go zaprosić moim mainem ;)

Konto widze nie sprzedane od 8 sierpnia c;

Ponawiam 40 zł pfc ;)

Poczekam na inne oferty. Jeśli zmienisz zdanie i zechcesz dołożyć troche więcej to daj znać :)

Zbieram + : D

Opublikowano

Poczekam na inne oferty. Jeśli zmienisz zdanie i zechcesz dołożyć troche więcej to daj znać :)

Nie zmienię zdania. Konto nie kupione od tego czasu, i wciąż nie zostanie bo ja przeceniasz. Do tego spadło z p2 do p5.

Ostatnio raz powielam 40 zł, kolejne odmówienie, i już totalnie rezygnuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...