Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowoMinecraftowo - Serwer w stylu "RED" vs "BLUE" - Zachęcamy do zapisów potrzeba minimum 10 vs 10 / Miejsca nieograniczone! Najlepszy serwer!


TheMasterOfMPC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

88411919071411411531.png

Witam,
Chciałem zaprosić was na serwer survival RED VS BLUE bez żyć bo to moim zdaniem takie do ****   xD pytanie czy chcecie drop z stone czy z rud + do survivalu będą dodawane nowe dodatki   :).
IP serwera podam przed startem serwera dziś o 19:00!
72205298156039852881.png

WZÓR ZGŁOSZENIA (dla leniwych   :D):
Nick z gry:
Wiek:
Premium:
Mikrofon:
TS3:
Drużyna:
Ogarniety:



----------------------------
Aktualny skład:

RED:
Kapitan:
- Czeli
Gracze:
- Skyvers
- xFreezQ1337
- RastaArvial
- Xihier
- MegaSzymonPL

BLUE:
Kapitan:
- Seco
Gracze:
- Anabell
- piotr_ka_
- AJKA12
- esperar
- SlimxaQ
- MaNiAaAK
- xAdas1245

Wszystko co się dzieje na serwerze będzie aktualizowane do najświeższych informacji  ;)
ChangeLog:
Opublikowano

@ConsearP Możesz iść do RED? ;c Bo w blue za dużo osób ;d 

Ps. Dodaj skype: slimxaq.pw

Avatar: Duże K

No mogę ale to nie ma róznicy bo i tak w każdej drużynie będzie 10 na 10 ja bym proponował ts3 a nie skype :D Był wolał w blue :D

Opublikowano

No mogę ale to nie ma róznicy bo i tak w każdej drużynie będzie 10 na 10 ja bym proponował ts3 a nie skype :D Był wolał w blue :D

TS3: ts-wow.pl

Przed nickiem [K]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...