Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyśrodkować film z YouTuba na stronie?


Gość vix0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

<html>

 
 
 
<head>
 
 
 
<title>7Days EasyHC</title>
 
 
 
<head>
 
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/aYZyMtqgDHs?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen</center></iframe>>
 
<link rel="Shortcut icon" href="images/favicon.ico" />
<a href="/" id="headerLogo" style="display: block;width: 350px;height: 100px;margin-left: 300px;"></a>
<img src="images/nafik.png"/>
 
</head>
 
 
 
<head>
 
 
 
</html>
 

 

To stronka z którą mam problem:

nafik.png = Całe tło

OCzekuje poprawy kodu, lub napisania jego od nowa, tak żeby to działało

Chyba dokładnie wiecie o które miejsce mi Chodzi na stronCe? PS.Klawiatura mi sie psuje.

Opublikowano

Ja oczekuję, że nauczysz się chociaż podstaw HTML. TRZY razy otworzyłeś sekcję head, a jednej nie zamknąłeś.

Poza tym, cały ten "szablon", to obrazek - chyba nie muszę dalej tłumaczyć, dlaczego to nie działa...?

ㅈㅈ.

Opublikowano

<img src="images/nafik.png" alt="opis"/> polecam tą formę. Co do pytania to alternatywne "center" lub na dzień dzisiejszy wykorzystanie "style" niedługo stare znaczniki html przestaną działać.




<head></head> dajesz tylko przy "title"
Ew. pod title wpisujesz
<head>
<title> Zapraszam do nauki </title>
<style>
<!-- Jest to do globalnego stylu -->
</style>
</head>

 

ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK <body> <h1-h5> <p> i przedewszystkim STYLE


<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/aYZyMtqgDHs?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen</center></iframe>>



</iframe>> - po kiego drugi znak do zamknięcia ?
Dlaczego center jest w środku a nie na zewnątrz kodu ?
</center> - gdzie tutaj (powyżej) widzisz jego otwarcie ?

<center><iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/aYZyMtqgDHs?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen</iframe></center> - zapraszam do studiowania podstaw html - przede wszystkim jeśli coś otwierasz jako pierwsze to zamykasz jako ostatnie.


Polecam korzystanie z conajmniej <br /> - validator czasem przy br szwankuje ale to mało ważne.




Jednym słowem NAUKA !!!

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

@Adamosking teraz się nic nie wyświetla :(

 

<head>

<title>7Days EasyHC</title>
<style>
<center><iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/aYZyMtqgDHs?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen</iframe></center>
</style>
</head>

Przepraszam, ale dla jednej takiej stronki nie będę się uczył HTML, a dla was to prościzna, więc można zapytać.

Opublikowano

@Adamosking teraz się nic nie wyświetla :(

Przepraszam, ale dla jednej takiej stronki nie będę się uczył HTML, a dla was to prościzna, więc można zapytać.

Przepraszam, ale za darmo, to ja nie będę wykonywał żadnych zleceń. Nauka HTML to prościzna, tym bardziej, że podstawy da się ogarnąć w godzinę.

Poza tym - w hobby masz wpisane "informatyka" - WTF?

 

Na stronę wrzuciłeś jedynie obrazek (a nie szablon) i chcesz w środku niego dodać film. Możesz to zrobić na pałę, czyli w CSS nadać ramce z filmem position: fixed; i odpowiednio ustawić.

Albo możesz też zrobić to porządnie, pociąć ten "szablon" i odpowiednio rozmieścić elementy.

 

Wykaż choć trochę własnej inicjatywy, to nie będę miał żadnych oporów przed tym, aby ci pomóc.

 

 

@down: Ten post nie był skierowany do ciebie. Lel.

ㅈㅈ.

Opublikowano

@Adamosking teraz się nic nie wyświetla :(

Przepraszam, ale dla jednej takiej stronki nie będę się uczył HTML, a dla was to prościzna, więc można zapytać.

No sorry, ale jak chcesz zrobić stronę nie znając znaczników gdzie jest ich mniej niż 100.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

@Adamosking teraz się nic nie wyświetla :(

Przepraszam, ale dla jednej takiej stronki nie będę się uczył HTML, a dla was to prościzna, więc można zapytać.

 

@vix0n

 

Powiedz mi jak Ty chcesz zrobić tą stronę jak nawet dobrze skopiować nie umiesz...

 

 

Gdzie masz <body> / <p> ?

Od kiedy zawartość strony pakujesz w <style> - czyż nie napisałem iż jest to od globalnego ?

 

 

PS. Sorki za ten SPAM wyżej ale przypadkiem bachnąłem.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano


<!doctype html>

<html>

 

<head>

<title>7Days EasyHC</title>

<link rel="Shortcut icon" href="images/favicon.ico" />

</head>

 

<body>

<div style="width:560px;margin:auto;">

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/aYZyMtqgDHs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

</div>

</body>

 

</html>

 

<style>

body

{

background-image: url("images/nafik.png");

}

</style>

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...