Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znacie jakieś dobre gry MMORPG F2P ?


koksiko1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Pograłem sobie już w sporą liczbę F2P FPS MMO RPG i MMORPG.A ponieważ mi się znudziły szukam jakiejś dobrej znanej gry typu ArheAge. Obowiązkowo język Polski. Normalne lub jakieś inne postacie tylko nie takie Japońskie jak w Metinie. Najlepiej jak by silnik gry był taki cukierkowy jak NP Nostale ale taki oczywiście być nie musi. Kamerka może być z lotu ptaka lub zza pleców postaci. Reszta mnie nie obchodzi. :)

 

 

 

 

 

PS.Gry w które grałem to: Nostale , Neverwinter , Elsword , 4Story

A gry które znam i w nie nie grałem  i grał nie będę to Metin2 , Tibia , Aion , Tera

 

Proszę o szybką odpowiedź bo nuda mnie dopada. :P

76561198063234165.png

Opublikowano

Wszystkie gierki średnie. :ninja:

Ale znalazłem dobrą gierkę w podobnych Allods Online dopiero ją pobieram ale napisze jaka będzie. ^_^  :D

 

 

@Edit

 

No gra chyba nie działa bo GPotato zamieniło się w WebZen i gry ni widu.

No cóż mówi się trudno możecie dalej proponować jakieś gry. :(  :(  :(

76561198063234165.png

Opublikowano

Wszystkie gierki średnie. :ninja:

Ale znalazłem dobrą gierkę w podobnych Allods Online dopiero ją pobieram ale napisze jaka będzie. ^_^  :D

 

 

@Edit

 

No gra chyba nie działa bo GPotato zamieniło się w WebZen i gry ni widu.

No cóż mówi się trudno możecie dalej proponować jakieś gry. :(  :(  :(

Allods działa, jest inny wydawca, o wiele lepszy wydawca, proszę tu link: 

http://en.allods.com
Opublikowano

Aha działa tylko że już nie jest Po Polsku ;(

To trzeba się nauczyć jakiegoś języka, po polsku 99% gier to crapy, jeśli chodzi o MMORPG'i.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...