Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FlashBerry v1.3.1 Chams/Widoczyny Cloak/No Recoil/No Clip/Więcej


derdawid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przeczytaj przed użyciem:
- Otwórz Ghost Recon Phantoms w trybie okna.
- Ustaw ustawienia graficzne na Niskie(Low) (Ważne!)
- Własnoręcznie zainjectuj FlashBerry v1.3.1.dll po zalogowaniu do gry. (Poprzez dll injector. Nie dodaje go do pobierania bo jest on często wykrywany jako "Wirus" więc proszę poszukać własnego.
- Klikamy "Insert" aby otworzyć menu. W menu poruszamy sie strzalkami. 
 
Informacje:
- Włącz "Chams Shadow" aby widzieć graczy z "Cloak" (Widać wtedy czerwony okrąg pod graczami.)
- "No Scope" może nie działać na wszystkich broniach.
- Używaj "No Clip" na własną odpowiedzialność !
- Hack był przeze mnie testowany i działa (Windows 7 Home Premium 64-bit)
- HACK NIE DZIAŁA NA WINDOWS 8 i 8.1 !
 

Wymagania:

- Microsoft .NET Framework 4.0 lub wyżej.
- Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package lub wyżej.
 

 

 

351481418897016545693.jpg

 

Hack nie jest mój! Ta zrobiłemtylko poradnik!

Credits: FlashBerry

Flashberry v1.3.1.rar

fqlnmTh.png


Pomogłem? daj + ;)

Opublikowano

mm mozna to jakos zminimalizowac podczas gry? Nie widze czatu przez te menu

kliknij "Insert"

fqlnmTh.png


Pomogłem? daj + ;)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...