Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Wiadomość po wpisanu danej komędy...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :)


Mój serwer mc jest działa na kilku mapach...


1. Mapa PlotMe [FACTIONS OFF]


2. World [spawn] [Freebuild] [FACTIONS OFF]


3. Nether [FACTIONS OFF]


4. End [FACTIONS OFF]


5. Surowcowa [TZW. GILDYJNA] [FACTIONS ON]


 


Chciałbym uzyskać pomoc w twożenu skryptu na to ,że gdy gracz itd wpisze na mapie bez permissi np komęde /f create to pokazuje mu się oczywiście info od factions ,że nie może.. i chciałbym dodać w script coś takiego ,że pokazuje mu się pod tym żeby wpisał /surowcowa i tam załorzył gildie ...


 


Tak dla zrozumienia ,bo tochę tródno mi to dzisiaj wytłumaczyć logcznie... Taką zaćme mam dzisiaj..


 


[Oczywiście to jest źle ,bo nie umiem pisać script]


 


if player say? /f create seend him Wpisz /surowcowa i tam załóż gildie..


       enable script on world


        enable script on plotworld ....


        enable script on nether ...


        enable script on end ..........


 


Daje naj i like

Opublikowano

on command "f":
[tab]on world PlotMe

[tab]cancel event

[tab]send "&4Aby stworzyc mape musisz byc na mapie surowcowej"

on command "f create ":
[tab]on world PlotMe

[tab]cancel event

[tab]send "&4Aby stworzyc mape musisz byc na mapie surowcowej"

on command "f help":
[tab]on world PlotMe

[tab]cancel event

[tab]send "&4Aby stworzyc mape musisz byc na mapie surowcowej"

Opublikowano

Jeszcze możesz zrobić coś takiego w pluginie MyCommands. Tylko wtedy będzie wyświetlało, że nie ma prawa a zaraz po tym, że musisz być na surowcowej.

Opublikowano

on command "f":

    if player's world is "PlotMe":

        send "&cFactions zostało zablokowanie na tej mapie!"

        send "&7Aby załozyc gildie przenies sie na mape surowcowa"

    if  player's world is "World":

        send "&cFactions zostało zablokowanie na tej mapie!"

        send "&7Aby załozyc gildie przenies sie na mape surowcowa"

    if  player's world is "Nether":

        send "&cFactions zostało zablokowanie na tej mapie!"

        send "&7Aby załozyc gildie przenies sie na mape surowcowa"

    if  player's world is "End":

        send "&cFactions zostało zablokowanie na tej mapie!"

        send "&7Aby załozyc gildie przenies sie na mape surowcowa"

   else:

        stop

 

#Proszę bardzo tylko upewnij się, że nazwy map są dokładnie takie same ;D

A ten kolega niech lepiej sam się do edukuje zamiast spamować i tarcic czas na bezużyteczną "Pomoc"

 

 

on command "f":
[tab]on world PlotMe

[tab]cancel event

[tab]send "&4Aby stworzyc mape musisz byc na mapie surowcowej"

on command "f create ":
[tab]on world PlotMe

[tab]cancel event

[tab]send "&4Aby stworzyc mape musisz byc na mapie surowcowej"

on command "f help":
[tab]on world PlotMe

[tab]cancel event

[tab]send "&4Aby stworzyc mape musisz byc na mapie surowcowej"

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...