Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Śmieszny montage z Lola


Słit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko jest 1problem jak masz slabego kolego to jest zaiste w brazie a jak ty jestes dobry to jestes minimum w goldzie a niestety gold z bronzem nie moze zagrac duo :)

 

A jesli chodzi o normale to co za roznica czy przegrasz z nim czy wygras bo i tak nie ma tam zadnego rankingu.

 

Co do filmu to 2/10 bo stare i kazdy juz to zna

 

to juz lepsiejsze https://www.youtube.com/watch?v=tm3k7ChL2yQ&src_vid=ynKnwfsWoFU&feature=iv&annotation_id=annotation_2218139421

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Tylko jest 1problem jak masz slabego kolego to jest zaiste w brazie a jak ty jestes dobry to jestes minimum w goldzie a niestety gold z bronzem nie moze zagrac duo :)

 

A jesli chodzi o normale to co za roznica czy przegrasz z nim czy wygras bo i tak nie ma tam zadnego rankingu.

 

Co do filmu to 2/10 bo stare i kazdy juz to zna

 

to juz lepsiejsze https://www.youtube.com/watch?v=tm3k7ChL2yQ&src_vid=ynKnwfsWoFU&feature=iv&annotation_id=annotation_2218139421

 

słaby kolego-gracz nie znaczy, że jest w brązie czy niżej od nas..  Weźmy przykład Disa.. jest c*****y a siedzi w diamencie. Jakby mnie zapraszał do duo też bym tak zareagował ;__;  ewentualnie śmiechłbym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...