Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas łączenia z serwerem


Gość DiabloxDPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, mam błąd podczas łączenia z serwerem... po wgraniu mapy na plikach terenzo :)

 

Po wgraniu mapy (nadałem chmody 777) po wpisaniu złych passów pisze, że sa nieprawidłowe..

Po wpisaniu dobry, błąd podczas łączenia z serwerem :/

 

Gdy będzie trzeba dam potrzebne SS jak ktoś by potrzebował, a wszystko dobrze wgrałem :/

Opublikowano

wpisz "ps" i pokaż ss, pewnie game padają a proces auth z db działają.

już ci daję SS, od razu uprzedzam, że tylko wgrałem mapę do foderu "map" oraz nadałem chmody 777 każdym plikom w folderze map, nie dodałem mapy do channeli, chciałem sprawdzić czy w ogóle odpali ..

o to SS: http://scr.hu/2n2g/1mosb

 
PS dzięki za pomoc..
Opublikowano

tak jak mówiłem, w index tam co dodałeś mapę dodaj na koncu enter :> albo wywal mapę z index i zobacz.

po usunięciu mapki, działa jak mama chciała..

 

nie, nie dodałem enter'a na końcu, teraz robię właśnie reboot ;> dam edit'a

 

//EDIT1:

po dodaniu entera na końcu w index'ie.. działa o.O  o.O  o.O

lecz zmienię jeszcze koordy i dam edit'a drugiego  xD

 

//EDIT2:

no niby wszystko śmiga :D dzięki za pomoc ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...