Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie moge wejść na serwer z silnikiem MCPC+


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!


Nie dawno zainstalowałem na serwer silnik Forge MCPC+, i gdy chcem wejsc na serwer ciągle wyświetla sie "Logging In.."


Prosze o pomoc!


Opublikowano

a sam masz poprawną wersję forge? Bo u mnie tak było jak wgrałem złą wersję :P (pamiętaj że to nie spigot, tu nie wbijesz nawet jak różnica wersji jest mała)

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

a sam masz poprawną wersję forge? Bo u mnie tak było jak wgrałem złą wersję :P (pamiętaj że to nie spigot, tu nie wbijesz nawet jak różnica wersji jest mała)

Mam 1.7.2 forge, i launchera ale dalej nie moge wejść.

Opublikowano

mcpc+ to już nie mcpc+ tylko Cauldron, a Cauldron'a nie pobierzesz przez DMCA.
@Edit

http://spigotmc.info/cauldron/cauldron-1.7.10-1.1207.01.198-installer.jar
jednak znalazlem tu masz na 1.7.10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tu masz na 1.7.2
http://spigotmc.info/cauldron/cauldron-1.7.2-1.1147.04.196-installer.jar
:)

ODCHODZE!

Opublikowano

mcpc+ to już nie mcpc+ tylko Cauldron, a Cauldron'a nie pobierzesz przez DMCA.

@Edit

http://spigotmc.info/cauldron/cauldron-1.7.10-1.1207.01.198-installer.jar

jednak znalazlem tu masz na 1.7.10

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tu masz na 1.7.2

http://spigotmc.info/cauldron/cauldron-1.7.2-1.1147.04.196-installer.jar

:)

Okej, dzięki za linki.

Napisze ci jak zainstaluje jakie bedą efekty ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...