Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Buffy Elise i Evelynn oraz nerf Infinity Edge


karl221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buff dla \elise ok, może wrócić o mety, ale dla evelynn bardzo słaby nie wroci po tym buffie do mety brakuje jej sustainu gdyby jej takowy dodali pewnie by wróciła, ale teraz ona sobie nie daje rady w nowej jungli.

Opublikowano

Evelynn 'E' nakłada efekty przy hicie ;__;  

 

Gnar nerf aż tak nie boli bo Q i tak maksujemy pierwsze..

 

 

 

"Wartość spowolnienia wrogiego championa po użyciu na nim smite’a została zmniejszona z 50% do 20%"

GG.

 

Morello droższy.. mogło się tego spodziewać skoro jest taki OP i każdy ogar składał od razu 2x morello i miał 40cdr, dużo base regenu i sporo AP za niską cenę.

 

Późniejszy resp buffów itp o 5 sekund hmm.. trochę to zaboli lanerów jeśli zgodzą sie pomóc junglerowi.

Opublikowano

Po co nerfić rene? Ja go na rankedzie widzę raz na tydzień i to przeważnie feeduje, polecam znerfic q panteonowi bo nim praktycznie każdego niszcze :), ostatnia gra na jaxa w 14 minucie 11/0 więc to troche lekka przesada

I oni jeszcze jungle buffują? Teraz i tak wiele junglerów wypadło przez te 2 poty to jeszcze więcej wypadnie z mety....

Opublikowano

Widzę że Riot jednak słucha rad ludzi, ktoś na reddicie napisał żeby znerfić IE to wtedy yasuo nie trzeba będzie nerfic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...