Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piosenka Napisana Po Sobotniej Katastrofie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam co sądzicie o tej piosence Doniu - Czarna Sobota

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

wedlug mnie doniu to pe*** a to jedyna piosenka ktora mi sie podoba i ma jakis konkretny przekaz i bit(mniej wazne)

Opublikowano

Doniu to zasrana Ciota wykorzysta nawet taki moment żeby się wzbić .

Zależy mu tylko na hajsie ...

Poza tym Doniu Daaaawno zgubił FLOW o ile je w ogóle miał

 

@down

D&G - miałem to na końcu języka co napisałeś .

Tylko trochę inaczej to zinterpretowałem .

I ja mam wyjść ?

Pfffff .

To coś Postamker`em ?! -.-

Opublikowano

Doniu to zasrana Ciota wykorzysta nawet taki moment żeby się wzbić .

Zależy mu tylko na hajsie ...

Poza tym Doniu Daaaawno zgubił FLOW o ile je w ogóle miał

 

Nie zrozumiałeś tematu. Wyjdź.

 

I ja mam wyjść ?

Pfffff .

 

Tak, teraz dobrze czytasz.

Admin Cienia
Opublikowano

Mi się wydaje że chciał wykorzystać okazja by zdobyć trochę popularności. Nie przepadam za takimi działaniami.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Nuta bardzo fajna oddaje charakter tego całego zajścia. Wole taki motyw "napisanie piosenki" niż siedzenie na dupie i pisanie zniczy [*] na nk :D

368216.png

Opublikowano

Doniu?Kto to?Pierwszy raz to słyszę i już go nie lubię.Myślałem że coś fajnego a tu lipa drugie Mezo.D&G dobrze powiedział że chciał sobie zrobić firme,myślał że będzie pro i ta"piosenka" zostanie wyemitowana na pogrzebie.Bądź też jest polakiem i to jego żal i skrucha za tych ludzi co zgineli reprezentować nasz kraj w Katyniu.Jak zawsze tylko nam,Polsce mogło się takie coś przydarzyć.Katyń to dalej pechowe miejsce dla Polski jak zgineli 70lat temu polscy oficerzy tak i teraz zgineła polska elita.

 

Sory za błędy ale trochę mnie poniosła ta piosenka.

 

PS

Czemu ten Doniu nagrał piosenkę a nie zrobił tak jak Peja czy PIH nie nagrali żadnego Track'a,PIH nie kontynuuje trasy nawet.

Opublikowano

Nagrał to bo miał taką ochotę, ale oczywiście lecą teksty, że dla pieniędzy, sławy, wybicia się :rolleyes:

Opublikowano

heh. doniu,mezo to są lamusy ... czego wy słuchacie? boshe... posłuchajcie HempGru,Zippery,WWO,Piha,Peji... Powstanie Warszawskie HempGru-63 dni chwały to jest rap....

GKM Grudziądz! Polonia Bydgoszcz! TSP!

34098.png

21571.jpg

21682.png

31917.gif

18683.jpg

Opublikowano

@Kolego wyżej

Tutaj nie chodzi o to kto nagrał tą piosenkę tylko o przesłanie. Równie dobrze tą piosenkę mogła zaśpiewać Edyta Górniak, ale to nie zmienia faktu, że w słowach piosenki jest 100% prawdy.

 

Wiem wielu z nas nie lubiło ich

Stroiliśmy sobie żarty

Spójrzmy na to dziś. [...]

 

Nie było tak? Było. Doniu chciał w tej piosence zebrać wszystkie uczucia, które wywarła na nim/ na nas ta katastrofa i w tekście została zawarta sama prawda.

 

Tak więc kolego up jeżeli nie potrafisz zrozumieć tekstu i ubóstwiasz tylko zespoły aka jotpe 100%, to wyjdź.

PS. jeżeli ktoś się pyta co sądzicie o piosence to nie pisz bzdetów o autorze.

368216.png

Opublikowano

no piosenka spoko

tylko ja też nie lubie osób które żerują na czyimś nieszczęściu

a tak postąpił ten koleś

napisał piosenkę nawet spoko ona jest

ale ehh w tym czasie to niemoralne jak dla mnie

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...