Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Bez Hamachi, Zostaniesz Połaczony


MateuszEk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem przy stawianiu servera, gdy konfiguruje jest wszystko niby dobrze, wpisuje ./start i loguje sie i pisze "Zostaniesz połączony do servera" ..

 

Dodam też że mam zewnętrzne ip.. zaczyna się na : 94.246...

 

Proszę o pomoc, na pewno się odwdzięcze.

 

Screen z połączen oraz vpc po konfiguracji (nie wiem czy dobrze)

592a2115ebdea_post-120036-127125080552_thumb.jpg

Opublikowano

Sam wykrył IpV4l ??

Tzw dałeś DHCP yes ??

Używasz routera ??

Jeśli tak to odblokowałeś porty ??

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Sam wykrył IpV4l ??

Tzw dałeś DHCP yes ??

Używasz routera ??

Jeśli tak to odblokowałeś porty ??

 

Więc sam konfigurowałem użyłem ip. z połączen sieciowych. gdy wpisalem w portmapie ip :

 

10.2.36.100 < -- pisało "zostaniesz połaczony z serverem"

10.2.36.190 < -- pisało "zostaniesz połaczony z serverem" <-- tylko że portmap padl wyszedł taki błąd co wychodzi chyba co pół sek..

 

@Edit na Portmapie w porcie 11002 w 7 tabelce dochodzi do coś prubóje iść ale wychodzi błąd, tak jak by spamuje - jest on wtedy gdy ktoś próbuje się logować pod ip : 94.246.132.204

 

Sam nie wiem, mam tylko kabel który idzie do klatki przechodzi przez skrzynki i w piwnicy jest głowny bezpiecznik - mieszkam w bloku!

Opublikowano

Dajesz tak jak zawsze ale przy de0 jak pyta IPV6 dajesz no DHCP yes

Używasz routera ??

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Wpisz ifconfig i daj mi screena

I daj screen portmap'u

Ten port który zaznaczyłem nie wiem do czego służy, ale gdy ktoś próbuje się zalogować wychodzi jakiś błąd a obok portu dochodzi do 1937 i stoi..

 

Błąd który wychodzi to Acces violation ; p czy coś.

592a215ada8b0_post-120036-127125297741_thumb.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...