Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy kupująć telefon w sieci mogę natknąć się na podróbkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy kupując na olx.pl mogę się natknąć na podróbkę jakiegoś telefonu? Mam na myśli LG G2. 
Jak rozpoznać że telefon jest podróbką?

Opublikowano

Najlepiej jest wtedy wziąć odbiór osobisty, sprawdzić ustawienia i porównać dane CPU-Z.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Odbiór osobisty i przez pół Polski jechać bez sensu... czy allegro zapewni mi to bezpieczeństwo? 

Opublikowano

Ale nawet gdy kupuje od osoby prywatnej która sprzedaje urządzenie używane?

Opublikowano

Odbiór osobisty i przez pół Polski jechać bez sensu... czy allegro zapewni mi to bezpieczeństwo? 

 

Od osoby prywatnej nie masz takiej pewności... Ale są tam jakieś standardy allegro czy jakieś inne pierdoły.

Polecam tą aukcję:

http://allegro.pl/nowy-lg-g2-d802-16gb-czarny-polski-salon-24mgw-i4902311866.html

I jak wybierasz allegro. To patrz czy wystawiający przyjmuje "PayU" - jak nie, to możesz pożegnać się z kasą itp. itd.

#teams4bal

Opublikowano

Od osoby prywatnej nie masz takiej pewności... Ale są tam jakieś standardy allegro czy jakieś inne pierdoły.

Polecam tą aukcję:

http://allegro.pl/nowy-lg-g2-d802-16gb-czarny-polski-salon-24mgw-i4902311866.html

I jak wybierasz allegro. To patrz czy wystawiający przyjmuje "PayU" - jak nie, to możesz pożegnać się z kasą itp. itd.

 

Na tej aukcji nie ma realnych zdjęć urządzenia więc typ może wypierdalać z tą aukcją.

Jak mu się nawet zdjęcia nie chce zrobić to nie ma prawa zarobić, proste.

0LsM05U.png

Opublikowano

Od osoby prywatnej nie masz takiej pewności... Ale są tam jakieś standardy allegro czy jakieś inne pierdoły.

Polecam tą aukcję:

http://allegro.pl/nowy-lg-g2-d802-16gb-czarny-polski-salon-24mgw-i4902311866.html

I jak wybierasz allegro. To patrz czy wystawiający przyjmuje "PayU" - jak nie, to możesz pożegnać się z kasą itp. itd.

 

O co chodzi z PayU?

Opublikowano

O co chodzi z PayU?

Możesz płacić przez taką usługę, firma pośrednicząca między płatnością. Poczytaj sobie o nich i ich standardach bezpieczeństwa (np. program ochrony kupujących) tutaj:

http://www.payu.pl

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...