Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co chcielibyście zobaczyć na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie powtarzające się:

Co chcielibyście zobaczyć / jak miałby wyglądać serwer ?

Jakiś tryb proponuje sky-block.

 

Ps. Poszukuje Technika i Budowniczego ;) >>> PW Lub Skype: Kolumb_PL

PPs. Może wymyślicie jeszcze jakąś nazwa :3 ?


reklama.png

Opublikowano

Dla mnie by wystarczyło : Jakiś Duży ładny spawn , sklep gdzie można kupić cobblestone / dirt i tak dalej , ogarnięta administracja oczywiście , fajnie by było gdyby odrazu był by generator cobbla na wyspie odrazu zbudowany , i tyle ode mnie :)

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

Cześć. Na serwerze skyblock chciałbym zobaczyć:
- Profesjonalną administrację
- Dobry schemat do wyspy. (typu generator stone'a ,niestandardowa wyspa [uruchom wyobraźnię] , kilka drzew nie jedno)

- Dużo graczy :)
- Dużo slotów (najlepiej z 60)

- DOBREJ REKLAMY.

Opublikowano

Cześć. Na serwerze skyblock chciałbym zobaczyć:

- Profesjonalną administrację

- Dobry schemat do wyspy. (typu generator stone'a ,niestandardowa wyspa [uruchom wyobraźnię] , kilka drzew nie jedno)

- Dużo graczy :)

- Dużo slotów (najlepiej z 60)

- DOBREJ REKLAMY.

Nie stać mnie na 60 slotów ;(


reklama.png

Opublikowano

Ogar adminów!

Dla mnie by wystarczyło : Jakiś Duży ładny spawn , sklep gdzie można kupić cobblestone / dirt i tak dalej , ogarnięta administracja oczywiście , fajnie by było gdyby odrazu był by generator cobbla na wyspie odrazu zbudowany , i tyle ode mnie :)

Jakiś pomysł na nazwę?


reklama.png

Budowniczy
Opublikowano

Jakieś nowe skrypty i pluginy ciekawy spawn nowe rzeczy czyli ,żeby nie było znowu np: Survival Games gdyż w Survival Games można pograć na jakiś większych serwerach

Opublikowano

Jesli cie nie stac na 60 lub 50 slotow to po co robisz skyblock? Znam wiele dopracowanych survivali+gildie i dzialki ktore ladnie prosperują na 20-30 slotach. Tu budowniczego nie znajdziesz ew w specjalnym temacie i ostrzegam nie sa to profesjonalisci ale czego by sie spodziewac po oslach ktore chca range i opa ;p

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...