Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERWER ARMA II OA: DAYZ MOD by SOUL REAPERS [PL/EN]


JokeyTomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
TeamSpeak: 188.40.106.214:9992 
 
 
Administracja/Administration
 
- Torishimo
 
 
 
 Nowy Polski serwer DayZ Epoch + Overpoch właśnie wystartował. Zapraszamy nowych graczy i życzymy miłej gry :))
New Polish server DayZ Epoch + Overpoch just started. We invite new players and wish a nice game :))
 
3894014186665151119443.png
 
 

[PL]
 
Witajcie,
Po nieudanych latach poszukiwań dobrego serwera DayZ. Ja i moi przyjaciele stworzyliśmy własny serwer. Teraz potrzebujemy graczy do gry na nim.
15 nowych graczy na serwerze dostanie Starter Packi takie jak: Voodnik ckm, materiały na bazę (każdy zespół dostaje 20 ścian, 20 podłóg metalowych, 3x drzwi garażowe, 3x drzwi, plot pola (100m zasięgu), kłódki, 3 sejfy, ("bazę należy raz na tydzień opłacać"), i kilka podstawowych rzeczy.
 
Dodatki:
Snap bulding pro
Windy
Własna BB
Działka biegun 100m
Szybkie Trade, z plecakiem i pojazdów
m107 (3bfc)
M107 TWS (5 BFC)
AS50 (1R)
AS50 TWS (2R)
M47Launcher (znany jako Dragoon, Rocket Luncher z małym posibility do Controll rakiety, typowy anty zbiornika) (10bfc)
Igła (auto celu wstrząsnęły Luncher, typica
Misje [H] (wszystkie boty mają bohater ludzkości)
Misje (wszystkie boty są badit ludzkość)
Nasze boty są trudne, ale możesz także mieć 1-2 BFC do misji, czasem więcej
koszary custum
DODATKOWE 2 zamki na całej mapie
 
 
Nowe pojazdy:
M1A1 TUSK (3 rubin, Tylko dla Hero)
T90 (3 rubin, tylko bandyta)
T72 (tylko 1ruby bandyta)
T55 (tylko 10 BFC bohater)
Stryker MGS (7R), M2 (6bfc), transport (4bfc)
AH-1Z (7R)
F35b (7R)
AV-8B (6R)
A10 (5R)
SU-34 (4R)
SU-25 (10 BFC)
AH-1D Apach (6R)
MI-24D (6R)
Mi17 Rocket (2r, bandyta)
Mi17 wstrząsnęły czeh cammo (2r, hero)
Ka52 czarny (6R)
btr60 (6 BFC)
btr90 (9 BFC)
BTR 40 (60 złota z pistoletu) (40gold, basick)
BMP2 (8bfc)
bmp3 (7bfc)
Ural Zu23
AAV (6bfc)
LAV-25 (6bfc)
MLRS (12 rubinów)
Voodnik HMG (3bfc)
 
 
Jesteśmy otwarci na sugestie!
 
Zasady:
 
- Nie możesz zniszczyć zamkniętych samochodów znajdujących się w bazach. (Ściany lub mury zamku liczą się jako ogrodzenie bazy.)
 
- Nie możesz ukraść żadnego zablokowanego pojazdu, który kosztuje więcej niż 3 rubiny i znajduje się w ogrodzonej bazie. (zasada wciąż może zmienić)
 
- Można przejąć czyjąś bazę, jeśli znajduje się 1km od twojej bazy i jeśli ty wybudowałeś swoją pierwszy.
 
- Słuchać się Adminów.
 
- Zakaz budowania się w pobliżu baz wojskowych. (min. 400m)
 
- Nie banujemy za łamanie zasad... Po prostu idziesz do więzienia, a w nim spędzasz tyle czasu, aż umrzesz z głodu.
 
- Możesz uratować znajomego z więzienia na 2 razy:
 
   - Można przekupić strażnika więziennego (Administratora)
   - Możesz zniszczyć mury więzienia i uciec z więzniem ale będziesz miał problem ze strażnikami (Administratorami)
     ponieważ regularnie patrolują więzienie.
 
Często organizujemy eventy z mnóstwem wartościowych nagród.
 
Serwer przełączył się na Overpoch, ponieważ nikt nie był zainteresowany już zwykłym Epochem. Dodatki są regularnie wgrywane i poprawiany tak, aby serwer w pełni spełniał oczekiwania graczy :)
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
[EN]
 
Hello 
After years of searching a good military server, my friedns and I created our own.
Now we need players to play on it.
15 new players on server will get a Starter Pack: Voodnik HMG, some cinder walls, basic items to bulid a small base, every Team gets 20 cinder walls, 20 metal floors, 3 cinder garage doors, 3 cinder dors, all stuff to upgrade walls, combination locks, 3 safes, a plot pole (which on our server has 100m range), 4bfc, and some basic stuff
 
Addons:
Snap bulding pro
Elevators
Self BB 
Plot pole 100m
Fast Trade, from backpack and vehicles
m107 (3bfc)
M107 TWS (5 bfc)
AS50 (1r)
AS50 TWS (2r)
M47Launcher (known as Dragoon,Rocket luncher with small posibility to controll the rockets, typical anti tank) (10bfc)
Igla (auto aimed rocked luncher, typica
Missions [H] (all bots have hero humanity)
Missions (all bots have badit humanity)
Our bots are hard, but u can also have 1-2 bfc for a mission, sometimes more
Custum barracks 
Aditional 2 castles around the map
 
 
New vehicles:
M1A1 TUSK (3 ruby, tylko dla Hero)
T90 (3 ruby, bandit only)
T72 (1ruby bandit only)
t55 (10 bfc hero only)
Stryker MGS (7r), M2 (6bfc), Transport (4bfc)
AH-1Z (7r) 
F35b (7r)
AV-8B (6r)
A10 (5r)
SU-34 (4r)
SU-25 (10 bfc)
AH-1D Apach (6r)
MI-24D (6r)
Mi17 Rocket (2r, bandit)
Mi17 rocked Czeh cammo (2r, hero)
Ka52 black (6r)
btr60 (6 bfc)
btr90 (9 bfc)
btr 40 (60 gold with gun) (40gold, basick)
bmp2 (8bfc)
bmp3 (7bfc)
Ural Zu23
AAV (6bfc)
LAV-25 (6bfc)
MLRS (12ruby, but there is a rule "You Can`t destroy any LOCKED vehicles in someones base")
Voodnik HMG (3bfc)
 
 
We are open for sugestions!
 
Rules:
 
- You can`t destroy any LOCKED vehicle in someones base (castle walls count as a base part)
 
- You can`t steal any locked ruby cost vehicle from base walls (rule still can change)
- You can take over someones base if it's 1 km from your base 
 
- Listen to admins
 
- No trader Camping
 
- U can`t bulid near military (400m) (castles don't count)
 
- There are no bans for breaking the rules. You go to the prison and die from hunger or thirst
 
 
- U can take your friend back from prison in 2 ways:
- U can bribe the prison guard (admin)
- You can try and break him out of it but you'll have a problem with the guards (admins)
  that regularly check the prison.
 
We'll often make some events with some nice prizes.
 
The server just switched to overpoch becouse noone was interested in epoch anymore
so the addons are currently being added and should be ready on a couple of days.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

po paru dniach grania muszę stwierdzić że jest to najlepszy serwer na jakim grałem . Bardzo mało bugów jak na Overpoha , stabilny ping oraz przyjazna administracja dla której liczy się gracz a nie pieniądze czy inne bzdety . Gorąco polecam :D

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...