Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Channele nie trybią i brak dostepu do roota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

instalowałeś system i wypakowałeś porty oraz zaisntalowałeś mysql?

9. Ustalamy hasło użytkownika MySQL - root
/usr/local/bin/mysqladmin -u root password twoje-hasloW twoje-haslo piszesz swoje hasło. Musi być inne od tego, którego używasz podczas logowania się w konsoli.

10. Musimy zrobić użytkownika do logowania MySQL. Piszemy:
mysql -pPoprosi się Cię o hasło. Wpisz hasło ustalone w 9 podpunkcie.

11. Każdą linijkę zatwierdzacie ENTER'em.
CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'haslo z punktu 9';
GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' WITH GRANT OPTION;
flush privileges;
12. Wpisujemy:
quit

EDIT.

1000 postów ^^

Opublikowano

to, że masz swoją maszynkę to fajnie...

instalowałeś mysql?... dodałeś użytkownika mt2 i root? 

Nic nie dodawalem, jedynie co to naprawialem tabelki account (podmienialem) bo wczesniejsze sie zcrashowaly. nadawalem chmody i tyle ;x

 

Aaa i dodalem sobie implementora... Potem znow tabelki sie rozwalily i podmienialem na nowe, jak juz bylo cacy i mialem odpalac channel to bledy o roocie zaczelo pluc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...