Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam moda na prowadzenie pojadów w GTA SA.


ActionPvP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje mod aby prowadziło się pojazdy tak jak w GTA IV/V.

Czyli że np:po zderzeniu samochód nie odlatywał na pół metra .

76561198151853599.png
Opublikowano

Czytałem gdzieś na necie że jest taki mod. Jest to cleo mod związany z jakimiś animacjami. Wrócę do domu to poszperam po moich stronach z modami i dam ci znać  B)

//

Opublikowano

Czytałem gdzieś na necie że jest taki mod. Jest to cleo mod związany z jakimiś animacjami. Wrócę do domu to poszperam po moich stronach z modami i dam ci znać B)

Znalazłeś coś ?

 

Ps:Szukam jescze modów dodających ruszające się drzewa i realistyczniejsze cienie.

76561198151853599.png
Opublikowano

Znalazłeś coś ?

 

Ps:Szukam jescze modów dodających ruszające się drzewa i realistyczniejsze cienie.

Do drzew to chyba nie ma, bo drzewa w San Andreas to zwykły patyk i ta sama tekstura ułożona na krzyż. Więc wątpię, że taki mod jest. Może będzie, ale taki który całkiem zmienia drzewa. Ale dodający tylko, żeby się ruszały to nie ma.

A co od cieni to chyba tylko ten jest. Chyba, bo innego nie mogłem znaleźć.

http://addons-city.pl/tags/gta+sa+lepsze+cienie/

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...