Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisywanie na karcie zewnętrznej, a nie wewnętrznej?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie. interesuje mnie to jak zrobić, aby np. gry które ściągam z google play zapisywały mi się od razu na karcie pamięci.

i nie chodzi kur#a o przenoszenie z telefonu na kartę, tylko żeby od razu zapisywało na karcie zewnętrznej 

 

mam roota i android 4.1.2

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

to sobie poszukaj rozwiązania dla TWOJEGO telefonu , masz tyle forum temu poświęconych : android.com.pl i xda . google też bywa pomocne

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

 w moim jest tak że jest żeby zapisywalo wszystko z google play na zewnetrznej lub w pamieci telefonu wejdz w pamiec -> i zobacz czy masz jakies opcje jak preferowana lokalizacja czy cos podobnego

Opublikowano

Link2SD Przenosi automatycznie aplikacje podczas instalacji.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

no kur@a ale mówiłem że nie o to mi chodzi, bo jak chcę grę która waży 2gb to mi na telefon jej nie pobierze bo za mało miejsca ....

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

no kur@a ale mówiłem że nie o to mi chodzi, bo jak chcę grę która waży 2gb to mi na telefon jej nie pobierze bo za mało miejsca ....

 

Słuchaj, chłopczyku. Chcesz zebysmy ci pomogli? Nie klnij i nie obrażaj...

Opisz problem dokladniej.. Ile masz wolego miejsca na telefonie, karcie pamieci itp.

#teams4bal

Opublikowano

1.podaj swój model telefonu 

2.nie da się

3. da się tylko przenosić

4. musisz mieć roota

 

Umisz ty czytać? :D

mam roota i android 4.1.2

 

 

1. Przydałoby się wiedzieć~

2. Da się

3. Nie tylko :)))))))

4. Owszem~~

#teams4bal

Opublikowano

mam roota

telefon LG E460

pamieć wbudowana 2gb

na karcie pamięci: 13 gb

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...