Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Ekipy GRAFIK AD- Techniczny - GM - AD-Forum


Harkirii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :), Jezeli tutaj jestes zapewne znasz sie na rzeczy i wiesz co sie z czym je, szukam walsnie takiej osoby jak ty, aby postawic serwer na ver 97 customs, Pliki juz mam teraz poszukuje osoby na odpowiednie stanowisko mianowicie:

 

Admin Techniczny ( Moderator plikow serwerowych- nowosci)

Admin Bezpieczenstwa ( zabezpieczenia clienta plikow )

GameMaster ( pilnowanie porządku na serwerze, reklama serwera )

Grafik ( Logo,Banery, screny z gry, logotypy, szablon strony )

Admin Forum ( Głowny admin forum ( postawienie, pisanie tematow porzadek na forum )

Moderator Forum ( Pisanie tematow rozwój forum, pilnowanie porzadku)

Admin Strony ( Postawienie strony www, zabezpieczenie, rozwoj strony, pilnowanie porzadku, pisanie newsow, tematow).

 

 

 

Konfiguracja serwera zalezy od ekipy, stawiajacej go. Nie mowie ze bedzie to serwer Long Term ale, chcialbym aby stal jak najdluzej i rozwijal sie w miare czasu. Wiecej informacji podam na GG:  2458343 serdecznie zapraszam do rozmowy ! :).

 

 

 

Aktualnie posiadam Komputer wolno stojacy nie uzywany pod nic innego, tylko i wylacznie pod serwer ( dobrze chłodzony jest 5 wiatrakow ) Procesor 2.9Ghz ( AMD )  2GBram dysk 3x50GB ( jeden dysk na serwer 2 dysk na strone 3 dysk na system ( system Windows 7) ( składak stary  ale daje rade jak najbardziej :) ) do tego posiadam 2x internet z modemem ( router domowy ) ( jeden Orange 20mb/s drugi " lokalny " 10mb.s ) w razie problemow gdyby jakis nie dzialal mam mozliwosc zmiany internetu. Na poczatek napewno wystarczy.

 

 

Jestem osoba pracujaca dorosła, odpowiedzialna jak najbardziej :). NIE ROBIE SERWERA DLA ZYSKOW ( bo umowmy sie to nie jest realne ... )

 

Pliki ktore posiadam INFO :

 

 

CheckSum crash - Fixed
Little corrections over the EventManager
Critical bug fix
Anti bad symbols in character name - Added - Hot!
Unique map system (pk free, non-pvp maps) - Added - Unique!
Allow/Disallow pvp in sky event option - Added
Little corrections in quest system

Some little corrections

GM Login notice - Added

[Move System] Required resets to move - Added - Hot!

[Move System] Required grand resets to move - Added - Hot!
F.O Items support in drop system - Added
F.O Items support in Quest reward - Added
F.O Items support in Sky Event Reward - Added
Sky Event Respawn - Fixed
Sky Event Min players option - Added
Sky Event credits reward - Added
Quest System Exp & Levels reward - Fixed
All other reported bugs - Fixed

New Commands: /skin, /gg, /banpost, /unbanpost, /banchar, /unbanchar, /reload, /evo & /grandreset

Brand new Quest System (with 15 new quests) - Hot!
New sql connection
Unique drop system - Hot!
Updated Event Manager
Sky Event - (Download the new client) - Hot!
GM System - Hot!
New Move System (game masters should use /gmove name map coords) - Hot!
Blood Castle Ranking
Golden Archer
Auto bugged stats fix on login
Trade System
Anti Disconnect Hack - Hot!
Anti Vault Dupe - Hot!
Anti Guild Crash - Only with the new database!
PvP / NoN PvP Support - Hot!
- :: Custom Commands :: -
/post, /addstr, /addagi, /addvit, /addene, /pkclear, /reset, /grandreset, /marry, /acceptmarry, /tracemarry, /marrystatus, /divorce, /getmarry,
/time, /exit, /buy, /sell, /online, /clearinventory, /moveall, /vault, /questinfo, /skin, /gg, /drop, /banchar, /unbanchar, /banpost, /unbanpost, /reload, /evo

- :: Custom Events :: -
Happy Hour
Party Exp Bonus
Sky Event

- :: Other Customs :: -
Custom Item Drop System
Game Master System
News System
Unique Quest System
Move System
Trade System
Event Manager
Golden Archer
Blood Castle Ranking
Auto Bugged Stats fix on Login
Map System
Over 300 Custom Config Options

- :: Security :: -
Anti Disconnect Hack
Anti Guild Crash
Anti Vault Dupe
Anti Bad Symbols in Character Name

 

 

 

 

Aktualnie pracuje nad :

 

Guild leave/destroy without personal id - fixed
Trade hack - blocked
Guild notice sql injection - fixed (directly in gs).
Pk bug - fixed (limit of 100 kills removed)
Post command delay option - added
Spoof hack - fixed
Disconnect hack detection - improved
Trade with npc crash - fixed
Sky event monsters respawn - fixed
Quest system - improved. No more crashes & negative quests, hopefully.
Elf arrows will no longer decrease (and then increase) when DecreaseElfArrows is set to 0

Happy hour event - fixed
Performance improved by 80%, sql queries reduced by 60%
2nd level wings success rate option - fixed
Blood castle reward according to the room level - added (example: bc1 - box+1, bc2 - box+2, blah blah, bc6 - box+5)
Mana shield maximum percentage option - added

Npc buffers (swell of life, mana shield, elf buffs) - added
/pet command - added
Swell of Life (bk buff) formula options - added



Planned:
New jewels
Mobs hp bar

/mail command - (/mail send <name>, /mail read, /mail clear)
English translated gameserver logs

Opublikowano

Kurczę może jakiś sponsor by się znalazł, jakaś zrzuta albo coś (na start), kogo już masz w składzie?

Opublikowano

Nie mam nikogo w skladzie, zbieram ekipe od 0 nie proponuje żadnym moim znajomym ani kolega stanowisk chce miec czysty sklad, chyba ze napisza sami i wgl ;). Co do kupna VPS jestem sklonny kupic i oplacac go samemu, ale dopiero wtedy gdy bedzie wszystko gotowe i bedzie widac ze jest to warte wydac te 300zł miesiecznie. Co do kupna domen jest to zbedne sa darmowe " domeny " zapto, dyn itp mysle ze to starczy. Chyba ze znajdzie sie sponsor gdy serwer sie rozkreci sami dobrze wiecie jak jest jesli serwer jest dobry i rozkrecony wtedy nie ma problemu z wymiana banerow z reklamami na stronie itp, z tego sa zyski a te zyski sa zawsze przeznaczane na utrzymanie serwera :) .

 

Dodam tylko tyle ze nie chcem, brac od kogos kasy i dawac mu GM/ADMINA z racji tego ze sa to zazwyczaj dzieci lub osoby ktore wgl nie wiedza o co chodzi, sponsor to moze byc sponsor umieszczam reklame lub cos w tym guscie za PLN i kazdy jest za dowolony jezeli takiego nie bedzie to trudno :). Napewno damy rade przez 5miesiecy, dalsza wspolpraca bedzie tylko zalezec od budzetu serwera. ( Mowie 5miesiecy bo na tyle mnie jest stac utrzymac serwer bez problemow :) )

Opublikowano

To można coś pomyśleć, tylko z doświadczenia wiem, aby mieć graczy na servie potrzebna jest reklama, i promowanie, bo bez tego będzie lipa, pamiętam jak raz z kumplami otworzyliśmy serwer po 3 miechach padł, bo mieliśmy może z 20 graczy, a to właśnie oni są najważniejsi ;/ jak chcesz mogę zagadać do kumpla czy nie zaopiekowałby się grafiką ;p

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...