Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:SA][60S][SA:MP 0.3z] Krajowy Serwer Transportu


KaPi666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

707761418552587719640.png

Cześć! Chcielibyśmy zaprosić wszystkich na serwer SA:MP o nazwie "Krajowy Serwer Transportu". Tematyka serwera to TRUCK z dodatkami gry Role Play. W rozgrywce wcielamy się w życie Kierowcy ciężarówki, który przewozi zlecenia po świecie San Andreas. Oczywiście, nic za darmo! Za dostarczone ładunki otrzymujemy pieniądze, które później można wymienić na jedzenie, paliwo, punkty viatoll, czy też sprzęt ze sklepu elektronicznego (np. telefon komórkowy, radio itp.). Na początku robimy w pracach dorywczych, można to też nazwać "fuchą", pracujemy a potem kończymy. Później oczywiście można zatrudnić się do jednej z serwerowych Firm Transportowych. Wiadomo, ile można pracować za kółkiem. Dla graczy znudzonych ciągłym jeżdżeniem ciężarówką też znajdzie się coś ciekawszego! Na serwerze założono kilka Frakcji, m.in. Policja, Straż Pożarna, Taxi itp. Aby dostać się do jednej z nich trzeba napisać podanie na forum serwera, poczekać na jego rozpatrzenie i oczywiście spełniać wymagania zarządu. Nasz serwer to nie tylko praca! Dla rozluźnienia często organizowane są eventy przez Administrację, np. konwoje, wyścigi itd. Jak najbardziej chcemy urozmaicić grę nowym i starym graczom naszego serwera, właśnie dlatego posiadamy wiele systemów, które oczywiście niżej zostaną wymienione. Serwer istnieje już prawie rok, został założony w połowie Grudnia 2013 roku przez Nike'a, Piterka1317 i Helca. Cieszymy się sporą ilością graczy, dużo przebywa często w nocy. Pod koniec listopada wprowadziliśmy nowy GameMode, co jeszcze bardziej zachęciło osoby do gry, w ciągu dnia przesiaduje u nas średnio 30 graczy. Posiadamy własny serwer głosowy Team Speak3, to oczywiście dla pogaduszek graczy, lepszej komunikacji np. między frakcjami, administracją. Na TS3 też czasem organizowane są eventy z nagrodami. GameMode pisany jest cały przez naszą ekipę serwera (tzn. H@, @, J@). Administracja jest aktywna codziennie, po kilka godzin, na forum i serwerze, przez co gracze niszczący przyjemność z gry (np. sobki) zostają szybko wykrywani. Nie zapominając o pięknych obiektach wykonanych przez Administracje, dzięki tym obiektom też gra może się zrobić bardziej atrakcyjna.




640381418552587719640.png

Posiadamy unikalny GameMode, wprowadzony do gry pod koniec listopada. Jest on w 100% pisany przez naszą ekipę serwera, nie pracował nad tym tylko Head Admin, ale także Administratorzy i Juniorzy. Po wejściu do gry wymaga zarejestrowania się, po tym przenosi nas na spawn w Los Santos, nie mamy pojazdu, co robimy? Idziemy do budki autobusowej na przeciwko po czym wpisujemy /autobus i otrzymujemy więcej informacji. Jeśli zapoznaliśmy się z informacjami wybieramy kierunek, gdzie chcemy się udać. Wiadomo, od początku nie jesteśmy w żadnej firmie / frakcji więc wybieramy się do bazy prac dorywczych (trucker, dostawca, kierowca). Po dojechaniu na miejsce idziemy do małego budynku na bazie aby zatrudnić się u szefa tamtej firmy, następnie przebieramy się w strój kierowcy i rozpoczynamy pracę. Szef przydzieli nam pojazd z bazy, którym będziemy jeździć. Odpalamy pojazd (/odpal), zapinamy pasy (/pasy) i ruszamy w trasę. Wcześniej oczywiście wybieramy zlecenie (/zlecenia), wybierając typ ładunku (legalny/nielegalny) i rodzaj pojazdu. Po wybraniu zlecenia udajemy się na załadunek (Z na mapce), ładujemy towar i udajemy się do rozładunku (R na mapce). Jednak dużo pracując, szybko się męczymy! W takim przypadku udajemy się do hotelu (dyskietka na mapce) aby się przespać. Po wejściu udajemy się do recepcji i wpisujemy /hotel, lub /ihotel aby uzyskać informacje. Jednak spanie wszystkiego nie załatwi, trzeba też się najeść. W przypadku głodu udajemy się do bary (sztućce na mapce) aby coś przekąsić. Po wejściu do baru, możemy sprawdzić menu (/menu) a następnie zamówić danie (/zamów [uID]). Po zamówieniu wsiadamy na krzesło i wpisujemy /zjedz. Podczas jazdy może nam się przytrafić np. wypadek, wtedy najlepiej zadzwonić po służby ratownicze. Ale wiadomo, jest też Policja, która na złość czeka na nas za którymś zakrętem. Często można uniknąć kontroli pytając się innych graczy na CB-Radiu gdzie to na nas czekają "miśki". Jeśli jednak nam się to nie uda i zostaniemy złapani, Policjanci dokładnie sprawdzają nasze ładunki, prawo jazdy itd. (chyba nie trzeba tłumaczyć). Oczywiście, zawsze można coś przeskrobać, wtedy otrzymujemy mandat! Jak zdać prawo jazdy? Udajemy się do Głównego Urzędu KST (można dojechać autobusem) i podejść do recepcji - tam otrzymujemy resztę informacji. Są to podstawowe informacje o naszym GameModzie, aby dowiedzieć się więcej wejdź i pograj razem z nami!

~ Systemy ~


- System głodu
- System zmęczenia

- System prawa jazdy
- System hoteli
- System dowodu osobistego

- System tachografu
- System zleceń
- System pasów bezpieczeństwa
- System viaTOLL
- System CB-Radia
- System wypadków
- System akumulatora
- System bankomatów
- System Rang Truckera (SRT)
- System kierunkowskazów
- System fotoradarów
- System autobusu
- System prac dorywczych
- System pracusia [bOT]
- System VIP'a


i wiele więcej


186961418552587719640.png
748161418552588719640.png


449631418552588719640.png


654631418552588719640.png

Nike

851871418552588719640.png

Kiero
Visek
OmegaN
Rajdowiec
PowerSide


868331418552588719640.png
Kamilo
Man
Cezar
Krystian
Daniq



144781418552588719640.png


DB Schenker
Tradis
Fresh Logistics
RiCo

Policja
Państwowa Straż Pożarna
Pogotowie Ratunkowe
Pomoc Drogowa
Korporacja Taksówkarska

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego


320821418552588719640.png


IP Serwera >> 212.91.26.10:7787
Nazwa Serwera >> [KSTRP.pl] Krajowy Serwer Transportu @netshoot.pl
Mode >> Truck RolePlay
Mapa >> v3.
Sloty >> 60
Strona >> x





661361418552588719640.png


Aby dowiedzieć się więcej o Krajowym Serwerze Transportu wejdź i zagraj razem z nami!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...