Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Bank - Koniec z zalegającym cobble!


Oldis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bank


 


Działanie jest proste, wpłacamy cobble, który wymieniamy na talarki. Za talarki otrzymujemy przedmioty ^^.


Dodatkowo do skryptu użyłem pluginu chestcommands by wyświetlić menu z nagrodami.


 


post-1138987-0-89541200-1418506237.jpg


post-1138987-0-33692000-1418506238.jpg


 


Link do skryptu:


http://pastebin.com/MxAHJ1Fe


 


Link do menu w chestcommands:


http://pastebin.com/WEtDLRBW


 


Gotowa paczka:


http://speedy.sh/MXjd9/Bankp.rar


Skan:


https://www.virustotal.com/pl/file/d072b3e78a16fa884d3ad05d655c7a864eedbb98372a3bbd467ae6c01d705aa9/analysis/1418566868/


 


Podoba się? +!


784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Gdybyś mógł, to prosił bym abyś wytłumaczył mi jak mam wgrać te menu do pluginu chestcommands :D

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

Utwórz nowy plik tekstowy, zmień nazwę na przykładowo: nagrody.yml

Następnie edytuj za pomocą jakiegoś programu (Notepad ++ polecam),

Później wklej zawartość kodu i zapisz w folderze menu.

Jeśli wejdziesz na serwer i wpiszesz /nagrody, wyświetli się menu.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Ech, u mnie coś jest nie tak, wszędzie wykrywa za dużo tabów...

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

Nie wiem co mam zrobić, wyrównałem tak jak mi podpowiadał skrypt, a tu jeszcze więcej błędów wyskoczyło... nie ogarniam tego ;p

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...