Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostać czy iść dalej (diament).


SeXyPlAyBoY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądałem twoje mecze, i w jednym meczu graleś z CapitanemTwiggiem - to jeden z najlepszych graczy 1vs1 w Smite, więc w mastersach poziom sie podobny do gry własnie tego gracza. 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Ta , właśnie wiem . Grałem też z mexxex'em (Najlepszy 1 v 1) - dostałem nieźle .

Baaardzo , baaardzo chciałbym wejść do mastersu do końca sezonu . Będzie to trudne , bo teraz chyba mało tp mi będzie lotać za wygrane i więcej za przegrane , tak ?

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Ta , właśnie wiem . Grałem też z mexxex'em (Najlepszy 1 v 1) - dostałem nieźle .

Baaardzo , baaardzo chciałbym wejść do mastersu do końca sezonu . Będzie to trudne , bo teraz chyba mało tp mi będzie lotać za wygrane i więcej za przegrane , tak ?

mexxtex to nawet polak :D

ale fakt, mocny jest. jeżeli się postarasz to i się tam wbijesz. :P

Opublikowano

mexxtex to nawet polak :D

ale fakt, mocny jest. jeżeli się postarasz to i się tam wbijesz. :P

mexxtex nie jest polakiem ale umie mowic po polsku a co do 1 vs 1 wystarczy ze grasz czyms op i bedziesz w mastersach bez problemu dlatego, ze matchaking tej gry jest tak genialny, ze mozesz grac przeciwko bronzowi 5 bedac w jakiej kolwiek innej randze 

Opublikowano

mexxtex nie jest polakiem ale umie mowic po polsku a co do 1 vs 1 wystarczy ze grasz czyms op i bedziesz w mastersach bez problemu dlatego, ze matchaking tej gry jest tak genialny, ze mozesz grac przeciwko bronzowi 5 bedac w jakiej kolwiek innej randze 

O elo Szugo, żyjesz jeszcze :O

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...