Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ta konfiguracja jest dobra?!- TYLKO SPECJALIŚCI


ceer717

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

Jak wyżej , chciałbym się dowiedzieć czy ta:http://www.gral.pl/podglofertzest.php?id=531357   konfiguracja PC jest dobra. Chodzi mi m. in czy CS:GO bedzie śmigało bez żadnych ścinek na co najmniej 150fps na wysokich detalach jak i Call of Duty Black ops:) Z góry dziękuje za odpowiedzi. P.S. możecie pisać co byście zmienili ale wartość komputera ( obudowa , system operacyjny i reszta gowienek nie liczac monitora musi wyjść MAX 2200 ZŁ ) 

Opublikowano

Max 2200 a na stronie jest 2600, zestaw totalnie nieoplacalny.

i3 w zestawie za 2600? ;D

r9 250 w tym budzecie? Naprawde?

Po co windows za 350?

Na allegro windows to 50zl jest..

Opublikowano

Chodzi o to,że tam ten komputer składają na miejscu bez żadnych opłat , dlatego też chce robić to u nich. Jest 2600 bo jest tam jeszcze Monitor:)  Jak masz lepsze propozycje do 2200 wraz z systemem operacyjnym , zasilaczem i reszta to przedstaw ją na tej stronie i daj link ;) 

Opublikowano

Zestaw za 2200:

Dostajemy tutaj i5 i r9 270 - bardzo wydajne połączenie, nadaje się do większości nowych gier na wysokich ustawieniach.

 

http://www.morele.net/inventory/info/iNU1cH/

 

Zestaw 2500zl:

 

Zestaw względem poprzedniego różni się grafiką i zasilaczem. Pozwoli nam na komfortową rozgrywkę we wszystkie najnowsze tytuly na ultra.

 

http://www.morele.net/inventory/info/J6m90Q/

 

To[/url] cytat z polecanych kompow, pograsz w bfa 4 na ultra bez lagow.

PS. W cs'a:go gra sie na niskich, tylko nooby graja na wysokich.

Na morele tez skladaja jak wpiszesz kod promocyjny.

Windowsa znajdziesz na allegro za 50zl a monitor za 350zl kupisz na morele :v

 

Opublikowano

Nie za bardzo rozumiem: Na Morele tez składają jak wpiszesz kod promocyjny. Czyli bez tego kodu mi nie zloza ?;d

po wpisaniu tego kodu masz za darmo zlozenie czy tam 1zl a takto 60 cos jak dobrze pamietam

Opublikowano

Krótkie objaśnienie jak dostać za darmo montaż oraz wysyłkę z Moreli.

 

1. Dorzucamy sobie do koszyka z częściami usługę montażu: http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/

2. W koszyku z zamówieniem w polu "Wpisz kod promocyjny" wklejamy kod: W3FHN58JFW

3. Koszt złożenia zestawu oraz wysyłki powinny się automatycznie zmienić

 

Opublikowano

Czy ten kod ma nielimitowany okres ważności? Bo ten komputer chciałbym zakupic po nowym roku i żeby nie było , że ten kod straci ważność :)

Opublikowano

Zestaw za 2200:

Dostajemy tutaj i5 i r9 270 - bardzo wydajne połączenie, nadaje się do większości nowych gier na wysokich ustawieniach.

 

http://www.morele.net/inventory/info/iNU1cH/

 

Zestaw 2500zl:

 

Zestaw względem poprzedniego różni się grafiką i zasilaczem. Pozwoli nam na komfortową rozgrywkę we wszystkie najnowsze tytuly na ultra.

 

http://www.morele.net/inventory/info/J6m90Q/

 

To[/url] cytat z polecanych kompow, pograsz w bfa 4 na ultra bez lagow.

PS. W cs'a:go gra sie na niskich, tylko nooby graja na wysokich.

Na morele tez skladaja jak wpiszesz kod promocyjny.

Windowsa znajdziesz na allegro za 50zl a monitor za 350zl kupisz na morele :v

w bf4 sie gra na low/ultra, a w cs to każdy jak woli.

 

Możesz też szukać r9 280 używek na allegro

Opublikowano

Dobra rozumiem:D To dziękuje wszystkim za polecenia:d Jeszcze jak się cos zmieni to napisze i przed zakupem napisze jeszcze o ten kod promocyjny;d

Opublikowano

Czyli uważacie,że ten za 2200 zł: http://www.morele.net/inventory/info/iNU1cH/    dawałby radę z grami bez problemu? 

da rade, dobry zestaw

 

 

 

 Chodzi mi m. in czy CS:GO bedzie śmigało bez żadnych ścinek na co najmniej 150fps na wysokich detalach jak i Call of Duty Black ops:)

jak się domyślam, nie posiadasz monitora z możliwością odświeżania 120hz lub więcej, więc odświeża on z częstotliwością 60hz

tak więc czy klatek będziesz miał 80 czy 200 nie ma to żadnego wpływu na rozgrywke

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...