Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto Steam 150 gier GTA, Borderlands 2 itp.


Kejk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nazwa rzeczy: Konto Steam z ponad 150 grami
 
Metoda kontaktu: Pw, e-mail [email protected] lub Allegro
 
Opis rzeczy: Konto Steam, nigdy nie banowane więcej info na Allegro
 
Oczekiwana/oferowana cena: 180 zł lub licytacja na Allegro

 

Zdjęcia/inne informacje: Konto posiada 16 lvl, a także kilka przedmiotów w Eq, m.in. skin do Cs'a za ok. 1€. Wszystkie zdjęcia i lista gier na aukcji allegro: 

http://allegro.pl/konto-steam-150-gier-gta-tomb-raider-skyrim-i4892583466.html

 

58187237486114353717.jpg

 

 

 

83983018681524421784.jpg

 

 

 

39708729266592525156.jpg

 

 

 

23133624063813998746.jpg

 

 

 

05325139417150520095.jpg

 

 

 

72624178731869178499.jpg

 

 

 

21932291146697773938.jpg

 

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Z racji tego że jest pełno gier które można kupić w internecie za 1-5 € i jest kilka które były dostępne za darmo na steam (np. Sniper Elite) i i takie które nawet na steam chodzą po 1 € chcę się wymienić bo konto fajne :

Dam :

Konto Steam - http://scr.hu/1mlg/1lzyz

Konto Premium Minecraft 
Konto Origin - http://scr.hu/1mlg/yan7j

 

 

Dodam że : 

Sleepeng Dogs - Cena spadła bo za 19 zł w biedronce można zakupić.

Team Fortres, Sniper Elite - Można / można było za darmo zgarnąć.

Max Payne 3 - Było na przecenie za 8€ i mogłeś wtedy kupić co zmiejsza dużo cene.

Metro 2033 - Można było za klknięcie ''lubie to'' na Facebooku dostać kod.

jest bardzo dużo przykładów ale mi się przyda konto do gry.

____________________________________________________________________________________

Same konto origin jest warte : 339 zł licząc że : 

BF3 - 60

Dejeweled3 - 10

Crusader - 10

Dead Space - 10

Dragon Age - 10
FIFA 13 - 25

FIFA 14 - 60

FIFA 15 - 140 ((FIFA OSTATNIO WYSZŁA WIĘC CENA JEST WYSOKA))

Peggle - Free ((nobstwo w c**j ale dostałem))

Plants And Zombies - 10 

Wine Comander 3 - 4

Razem - 339

______________________________________________________

Konto Steam jest warte 290zł licząc że :

Arma + DLC - 80

Avencast - 4

Call Of Duty - 25 ((VAC - Nie prawidłowo nadany bo nie miałem chatów ale ok.))

Contagion - 25 ((mało znana gra ale bardzo fajna do gry ze znajomymi - Survival Zombie))

CS:GO - 0 ((VAC))

CS:S - 10

Dead Island - 20

Garry's mod - 8

L4D2 - 10 ((Stara gierka ale zato dobra))

Loadout - 30 ((kupywałem jak było płatne))

Max Payne 3 - 30

Mirror's Edge - 10

Poker Night At Inventory - 10

Portal - 8

Post Apcaliptic Maythem - 2

Rust - 14

Shank 2 - 4 
_________________________________________________

Konto minecraft jest warte 80 zł licząc że 20x4=80.

 

 

Więc jak coś PW. ;3
 

55aR3G.png

Opublikowano

Przykro mi, ale interesuje mnie tylko gotówka. Gram na tym koncie głównie w Cs'a, a pieniądze zawsze się na coś przydadzą. 

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...