Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Warships?


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym temacie możemy pytać czy pójdzie nam WoWs, pytania zamieszczamy według podanego wzoru:

 

Karta graficzna:
Procesor:
Zasilacz:
Ram:
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:

Proszę o podanie dokładnego modelu Karty Graficznej.

Opublikowano

Karta graficzna: Nvidia GeForce 9600 GT

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E6750 @ 2.66 GHz

Zasilacz: ATX 500 (i tak do zmiany)

Ram: 3 GB DDR2

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1440x900 lub 1920x1200

Opublikowano

Karta graficzna: Nvidia GeForce 9600 GT

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E6750 @ 2.66 GHz

Zasilacz: ATX 500 (i tak do zmiany)

Ram: 3 GB DDR2

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1440x900 lub 1920x1200

Pójdzie na niskich. Na średnich z mniejszą rozdzielczością 

Opublikowano

Pójdzie na niskich. Na średnich z mniejszą rozdzielczością 

 

Mam pytanie, jakim cudem próbujesz przewidzieć czy gra komuś pójdzie, jak nie wiadomo jaka jest optymalizacja o0?

Opublikowano

Są wymagania sprzętowe. 

 

Ech... Co mają wymagania sprzętowe do tego co jest na prawdę? Spójrz choćby na wymagania WoT'a...

Opublikowano

Ech... Co mają wymagania sprzętowe do tego co jest na prawdę? Spójrz choćby na wymagania WoT'a...

 

mam te same ustawienia co w wocie i tutaj mam po 80-70 fps a w wocie po 40 więc tutaj są słabsze niż w wocie :> 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

A poszłoby chociaż na moim laptopie ?

 

Karta graficzna: Zintegrowana Intel HD 1 GB
Procesor: Intel® Atom CPU Z3740 @ 1.33 GHz
Zasilacz: A bo ja wiem ? To laptop.
Ram: 2 GB DDR3
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1368x768
Opublikowano

 

A poszłoby chociaż na moim laptopie ?

 

Karta graficzna: Zintegrowana Intel HD 1 GB
Procesor: Intel® Atom CPU Z3740 @ 1.33 GHz
Zasilacz: A bo ja wiem ? To laptop.
Ram: 2 GB DDR3
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1368x768

 

Nie ma szans. 

Opublikowano

Mam pytanie, jakim cudem próbujesz przewidzieć czy gra komuś pójdzie, jak nie wiadomo jaka jest optymalizacja o0?

 

Dobrze napisane. Nie ma wymagań sprzętowych oficjalnych. Na stronach ani nigdzie. Póki co 30 fps na średnich przy lapku co ma z 3 lata... 

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000 bodajże 1400MB pamięci
Procesor: Intel Core i3 3120M 2.50GHz 4rdzeniowy
Zasilacz16815852978935088187.png
Ram: 4GB
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366x768

1apng_sspnxsh.png

Opublikowano

Witam.

Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000 bodajże 1400MB pamięci

Procesor: Intel Core i3 3120M 2.50GHz 4rdzeniowy

Zasilacz564851419283854960469.png

Ram: 4GB

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366x768

Powinno pójść na średnich 

Opublikowano

Karta graficzna: GeForce GTX 650TI 2gb .
Procesor: i3 3220 3,30 ghz.
Zasilacz: Jakiś 600W, niestety producenta nie pamiętam.
Ram: 8GB, taktowania nie chce mi się sprawdzać :P
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1920x1080.

 

Pytanie czy pójdzie na maksymalnych ?

Opublikowano

Karta graficzna: GeForce GTX 650TI 2gb .

Procesor: i3 3220 3,30 ghz.

Zasilacz: Jakiś 600W, niestety producenta nie pamiętam.

Ram: 8GB, taktowania nie chce mi się sprawdzać :P

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1920x1080.

 

Pytanie czy pójdzie na maksymalnych ?

Na maksymalnych, może klatkować, na średnich bankowo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...