Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Shiro 2 - Kilka pytań / World Of Metin2


PaskudaMB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, a więc zacznę od tego że nie wiem czy to na pewno dobry dział, więc proszę poprawić :)

 

Mam kilka pytań odnośnie serwera Shiro 2 :

1. Czy istnieje jakiekolwiek spolszczenie ? / Może to być czyste spol lub coś jak MOD

2. Czy na serwerze działa MOD jeśli tak to proszę o link

3. Czy opłaca się grać ? 

4. Jak często orgaznizowane są eventy ? 

5. Ile polaków średnio gra ? 

 

A teraz czy World Of Metin2 jest lepszy od Shiro ? Gdzie opłaca się bardziej grać ? 

Czy istnieję jakiś FB/Farm Bot na WOM2 ? Jeśli tak to proszę o link

 

Opublikowano

World of metin2 zdecydowanie lepszy, tak Mi się wydaję :) Istnieje ; :D

Istnieje ? A czy byłbyś w stanie podesłać mi link na PW ? I nie wiem czemu nie moge wysyłać PW ;( 

Opublikowano

1. Tak jest

2. Był ale link wygasł;/

3. Jak najbardziej nigdy się nie nudzisz.

4. Prawie cały czas+ wojny królestw co tydzień.

5. Grało sporo nie wiem jak teraz.

 

WOM2 typowy hard, jak dla mnie Shiro to taki easy/medium ale styl hard :D

Opublikowano

1. Tak jest

2. Był ale link wygasł;/

3. Jak najbardziej nigdy się nie nudzisz.

4. Prawie cały czas+ wojny królestw co tydzień.

5. Grało sporo nie wiem jak teraz.

 

WOM2 typowy hard, jak dla mnie Shiro to taki easy/medium ale styl hard :D

Podałbyś spolszczenie ? A jeśli masz MODa to wrzuciłbyś gdzieś ? :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...