-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Runeyylo
Runeyylo
Cze zacznę może od tego ,że zaczołem nagrywać filmiki z metina/lola programami Bandicam/Fraps 10 full version oba programy ,grafika ciekawa nie była ze względu na kodeki nagrywania ,ale jako tako w 720 P dało się obejrzeć ,, problem się zaczął wtedy gdy wrzuciłem nagrane filmy do sony vegas studio 10 full/windows movie maker ... jaki by to nie był program do montażu nagranych video to jakośc się zgorsza o jakieś 50% , dodam że mam procesor AMD A8 5600K with radeon z wgraną grafiką 2x 3,60 GHz i tu kłania się jeden fakt ...
1.Kiedy miałem starą kartę i ten procek problem był taki sam
2.Kupiłem karte graficzną GeForce GT 640 2GB procek jest ten sam i problem także ,a karta inna czy może być tak ,że mam włączoną zintegrowaną kartę graficzna ,że działczy tylko ta z procka a ,ta z geforca robi sobie wolne ?
Proszę o szybką pomoc pozdrawiam z góry dziękuje.
One hits,one hits runeyylo yea lets go bitches
6 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.