Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] SRM - nic nie można robić na kupionym terenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam problem z pluginem Simple Region Market, a mianowicie, gdy zrobię cuboid i wystawię na sprzedaż, osoba która go kupi, nie może nic na nim robic. Dodam że dany region znajduję się na terenie spawnu który tez jest chroniony cuboidem.

 

Z góry Dziekuję za pomoc. Oraz daje like ;)

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

Eh /rg setparent nazwadzialki nazwaspawnu. lub na odwrot nazwy nie pamietam ;p wazne aby byl *rodzic* dzialki bo wtedy jest dodany do dzialki ale dalej nie moze niszczyc spawnu. Czasem srm mi sie buguje i usuwa calego cuba spawnu ze uwazaj xD nawet z bukkita dev go usuneli.

Ps masz register.jar i vault?

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Użyj komendy:

/rg setpriority <nazwa_cuba_który_jest_kupowany> 99

Dzięki, działa :)

 

@lolzere A czy to normalne że mi czasami usuwają się, znaczy przestają działać tabliczki na wynajem?

 

Mam tylko Vault

 

 

A i czy to coś przeszkadza jeżeli trochę pozmieniam w templates.yml

Pokazałem co pozmieniałem.

 

 

templates_version: 1.0.1
sell:
  type: sell
  removesigns: false
  buyer: owner
  price.min: 0
  price.max: -1
  input.id: '[SELL]'
  input.2: '[[region]]'
  input.3: '[[price]]'
  input.4: '[[account]]'
  output.id: 'FOR SALE'
  output.1: '[[id_out]]'
  output.2: '[[region]]'
  output.3: '[[price]]'
  output.4: '[[x]] x [[y]] x [[z]]'
  taken.id: 'SOLD'
  taken.1: '[[id_taken]]'
  taken.2: ''
  taken.3: '[[player]]'
  taken.4: ''
let:
  type: let
  price.min: 0
  price.max: -1
  renttime.min: 60000
  renttime.max: -1
  input.id: '[LET]'
  input.2: '[[region]]'
  input.3: '[[price:time]]'
  input.4: '[[account]]'
  output.id: 'FOR LET'
  output.1: '[[id_out]]'
  output.2: '[[region]]'
  output.3: '[[price]]'
  output.4: '[[time]]'
  taken.id: 'OCCUPIED'
  taken.1: '[[id_taken]]'
  taken.2: '[[timeleft]]'
  taken.3: ''
  taken.4: '[[player]]'
rent:
  type: rent
  price.min: 0
  price.max: -1
  renttime.min: 60000
  renttime.max: -1
  input.id: '[t]'           <--- Tu zmieniłem
  input.2: '[[region]]'
  input.3: '[[price:time]]'
  input.4: '[[account]]'
  output.id: 'Do wynajecia'        <--- Tu zmieniłem
  output.1: '[[id_out]]'
  output.2: '[[region]]'
  output.3: '[[price]]'
  output.4: '[[time]]'
  taken.id: 'Wynajete na'     <--- Tu zmieniłem
  taken.1: '[[id_taken]]'
  taken.2: '[[timeleft]]'
  taken.3: 'dla gracza'     <--- Tu zmieniłem
  taken.4: '[[player]]'
bid:
  type: bid
  price.min: 0
  price.max: -1
  bidtime.min: 60000
  bidtime.max: -1
  input.id: '[BID]'
  input.2: '[[region]]'
  input.3: '[[price:time]]'
  input.4: '[[account]]'
  output.id: 'BID'
  output.1: '[[id_out]]'
  output.2: '[[region]]'
  output.3: '[[timeleft]]'
  output.4: '[[player]] : [[highestpay]]'
  taken.id: 'BIDDEN'
  taken.1: '[[id_taken]]'
  taken.2: '[[region]]'
  taken.3: '[[player]]'
  taken.4: '[[highestpay]]'

 

 

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

@grzesiekduch nwm czy chodzi ci o to co mi

Mam srma jakiego starego na 1.7.2 i tam trzeba zamiast [hotel] wpisac [rent] same sie nie usuwaja. Ja register.jar skombinowalem z filmu treekta i nic mi sie takiego nie dzieje, Nie polecam nic kombinowac ja jade na stockowym srmie z registrem i vaultem i poki co jest dobrze ale chyba ten setparent zle zrobilem i dlatego usunelo cuba spawna ;d polecam ci szukac wiedzy na yt tam jest najwiecej dobrych filmow.

Z tego co widze chcesz spolszczyc napisy na tabliczkach powiem tylko ze to bezcelowe, w mc graja juz nawet 8 letnie dzieci i one beda walily w tabliczki do poki jakiegos pokoju nie wynajma i nie wazne co bedzie napisane - wiele lat w mc nauczylo mnie tego aby sie spolszczeniami zbytnio nie interesowac ew plugin na gildie authme itp mozesz spolszczyc. Nauka tych ludzi jest tak oporna ze nie potrafia sie przestawic z /sethome na /ustawdom i krzycza po czatach admin to d....

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere Coś w tym jest.

Jak nie będzie się nic działo, zostawie tak jak jest. A ten plik register.jar, od czego on jest?

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

@grzesiekduch

w sumie to nie wiem ale ten od treekta chyba zapisuje ludzi na cubach ktore dajesz srmem,(jakas inna wersja registra)register na dev bukkit to ogolnie to jest plugin dla newbies czyli tzw firstjoinow nowych graczy ktorzy sa teleportowani na tutoriala oraz tego co czytalem potrafi ustawic ze ci co nie sa zarejestrowani np godzine na przejscie przez tutorial nie moga tykac niczym spawnu i terenu wokol nie maja permisji. Zobacz film na yt treekta. Ten plugin nie jest konieczny ale ja wolalem sie zabezpieczyc.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere Mhm, może jakoś przeżyje bez tego pluginu, i tak mam ich za dużo.

Ale Dzięki za pomoc ;)

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko mam, można wyłączyć teleportację gdy gracz kupi jakiś teren?

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

@grzesiekduch

Jaka teleportacje ;o na obszar dzialki? Jest chyba flaga /rg flag nazwadzialki teleport deny albo jesli chcesz aby tylko jeden gracz mogl wchodzic na dzialke i tepac dodaj flage do dzialki /rg flag nazwadzialki entry deny - wtedy tylko members wejdzie czyli ten co kupi.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere Chodzilo mi o to, że po zakupie działki nie teleportuje na nią, ale juz sobie poradziłem.

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...